Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

trafık sıgortası

BALAREST

Kayıtlı Üye
arkadaslar trafık sıgortasına ne kadar odedınız hangı ıl. bızım aracın kı bıtmıs
2004 cordoba dızel

230 tl civari idi. yaşımdan dolayı bıraz fazla cıkıyormus .bursa.

eskı aracımı sattım trafık sıgortasını yenı aracıma aktardım bu durumda yenıden tarık sıgortası yaptırmıs gıbımı degerlendırlır yoksa eskıden gelen ındırmler devam eder mı

arabanın plakasına göre değişiyor..ısparta 140 ödemiştim sanırım

eskı aracımı sattım trafık sıgortasını yenı aracıma aktardım bu durumda yenıden tarık sıgortası yaptırmıs gıbımı degerlendırlır yoksa eskıden gelen ındırmler devam eder mı

kayserı ıcın 155 tl dedıler. kaskoda eskı aractan gelen ındırım devam edıyor trafık sıgortasında boyle bırsey var mı

trafik sigortasında hasarsızlık indirimi olmaz..

Ewet hasarsizlik indirimi war ama siz aracı degistiniz indirim hakkınız gitti yeni araçla yeni giriş yapılacak

Eski sigortanızdaki indirimler devam eder, eskisi, noter satışından sonraki7. günde sonlanır, parasını geri iade alırsınız, ama (tam emin olamadım, farklı şirketlerde değişiyor) yeni satın aldığınız aracı da 1-3 ay arasında almanız gerekir. Artık noter satışı sonrası ruhsatın çıkması/eve gönderilemsi için de trafik sigortası yapılması şart.

Geri
Üst Alt