Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

trabzonspor'un başarılı futbolcusu drago gabric'den üzücü kaza..

alicanbasarir

Kayıtlı Üye
Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Drago Gabric, Hırvatistan'ın Split kentinde trafik kazası geçirdi. Ağır bir beyin kanaması geçiren başarılı futbolcunun durumunun ciddi olduğu belirtildi.

Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Drago Gabric'ten kötü haber geldi.

Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Drago Gabric, Hırvatistan'ın Split kentinde trafik kazası geçirdi. Ağır bir beyin kanaması geçiren başarılı futbolcunun durumunun ciddi olduğu belirtildi.

Yağış nedeniyle kayganlaşan zemin nedeniyle kazanın gerçekleştiği belirtilirken, Gabric'in kafa tasında kırıklar olduğu ve durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Hırvat futbolcu ile beraber arabada bulunan arkadaşının durumunun ise iyi olduğu ifade edildi.

Başarılı futbolcunun ağır bir beyin kanaması geçirdiği belirtilirken, durumunun ciddi olduğunu söylendi. Allah acil şifalar versin..

aaaa çok üzüldüm gerçekten.Allah tez zamanda acil şifalar versin :((((

Şİmdi okudum internette üzüldüm,allah acil şifalar versin..

ALLAH acil şifalar versin... bütün şifa bekleyenlerin yardımcısı olsun rabbim...

Geri
Üst Alt