Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trabzon'dan Fotoğraflar :)

doğa,manzara,resimler harika bu sene karadeniz turu yapmayı düşünüyoz bakalım kısmetse

Çok güzel resimler, özlemişim sanki memleketi , en sondaki resim ve yazdığında hoşuma gitti '' TÜRK'üz Doğruyuz Trabzonluyuz ''

@tekin abi

Nufusun az olduğuna bakma, tr deki ve dünyanın etrafına yayılmış trabzonluları toplarsak 1 milyonu çok rahat aşar :)

Nufusun az olduğuna bakma, tr deki ve dünyanın etrafına yayılmış trabzonluları toplarsak 1 milyonu çok rahat aşar :)[/QUOTE]
229 bin merkezin nufüsu, toplam nüfus 750bin civarı. Sadece İstanbulda 1 milyondan fazla Trabzonlu wardır abi:) Dünya ülkelerinde ise Türk warsa kesin Trabzonludur..

ya guzel turkıyem de ne guzel yerler var hıc gıtmedım trabzona ama gercekten su fotograflar dan sonra gormeyı cok ıstıyorum elıne emegıne saglık gercekten cok guzel :)

valla kardeşim her karede tüylerim diken diken oldu.
götürdün getirdin beni Maçka"ya...
Ellerine emeğine sağlık :eek:key:

Yaww damarıma bastınızz ahanda gidecem 27/08 C.tesi öğleden sonra kısmet yollara düşüyorum :D

Karadeniz olsunda en kötü yeri olsun.Güzel fotolar:eek:key:

xx

samsun, trabzon, rize, boçka gibi yerlere 2 senedir gitmek istiyorum bir türlü kısmet olmuyor bu senede kısmet olmadı seneye inşallah

Çok hoş resimler Trabzona gidince gelesim gelmiyo geri Gaziantep e :) Ellerine sağlık çok güzel kareler

Geri
Üst Alt