Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trabzon'dan Fotoğraflar :)

Güzel fotolar,eline sağlık..Her yer yeşillik yaylalar ovalar filan...İnsanın gidesi geliyor öyle yerlere...:)

Valla ellerine sağlık kardeşimm nasılda eskiye gittim yaa :( boztepeyi bile özlemişim 97'den beri gidemedim inşallah bu sene gidicem.. doğup büyüdüğüm yerler buram buram hasret kokuyooo yafsss

4yıl oldu bende gitmeyeli özlemişiz Trabzonu...anneme söyliyim bi kuymak yapsın artk:)

Siz nerelisiniz tam olarak? Valla peynir sevmem ama kuymak yerim bee :D

güzel fotolar..her sene diyorum,arabayla çıkıp geze geze gideyim diye,her sene bi engel çıkıyor..trabzona 2007 de gitmiştim en son..bi arkadaşım akçaabatta askerdi,onu ziyarete..araba kiraladık, uzungöle gittik..dönüşte bi yağmur başladı; hayatımda öyle yağmur görmedim..silecek en sonda çalışıyor, hala görüş mesafen neredeyse sıfır..ya 10 la falan gittik bütün yolu..

2 tane de komik anım oldu:

1-uçaktan indik,merkeze geldik..bi polis gördük, ona soralım dedik akçaabata nasıl gideceğimizi..cevap: ne taraftan geldiniz? :)

2-bindik minibüse,arka dörtlüde gidiyoruz..yanımızdaki amca, öndekini dürttü, para uzattı..5 dakika sonra falan tekrar dürttü, "benim paramın üzeri nerde"..öndeki amca da cevap verdi.."merak etme,ben takip ediyorum onu" :)

Açıkçası ben uçakla hiç keyif alamıyorum yolculuğumdan nereye olursa olsun..

Geze geze dinlene dinlene giderseniz uzun yola sıkıntı olmaz. Babam gibi 1150 kilometreyi yakıt molası hariç durmadan devam ederseniz oranız buranız ağırır sıkıntı büyük olur :D

Ben Haziran'da gittiğimde neredeyse hergün yağmur yağmıştı.. Bu yüzden genelde Karadeniz'e gezmeye veya tatile memlekete gidenler temmuz sonu ağustos gibi giderler ki bu zamanlarda bile yağış var.

Olaylar iyiymiş puhaha

Benimde bir çok anım var da, hangisinden başlasam :)

Arafilboyunda bir kıraathane var. Emicem kahveye digiturk almış, camınada kocaman yazdırmış " DIGITURK VARDIR ". Gecesine çalmışlar digiturk cihazını.

Adamda cama yazdırdığı DIGITURK VARDIR yazısının R harfini çıkarttı, kaldı camda " DIGITURK VARDI.. " puhaha

Güzel fotolar,eline sağlık..Her yer yeşillik yaylalar ovalar filan...İnsanın gidesi geliyor öyle yerlere...:)

Valla forumda böyle bir organizasyon olsa, peş peşe SCW olarak Karadeniz Turuna çıksak harika olurdu. Son bir kaç yıldırki yakıt fiyatlarıyla bu imkansız biliyorum :D

İnşallah diyorum :)

Valla ellerine sağlık kardeşimm nasılda eskiye gittim yaa :( boztepeyi bile özlemişim 97'den beri gidemedim inşallah bu sene gidicem.. doğup büyüdüğüm yerler buram buram hasret kokuyooo yafsss

Ne demek abicim :)

Amcam boztepede yaşıyorum, çukurçayırda. Bizde gittik mi genelde hep orda kalıyoruz :)

İnşallah, Seat'iniz ile bol bol fotoğraf çekmeyide unutmayın.

Özellikle yolda fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ben :)

Helal sana Birkan

Hepsi bir yana da O Kuymak iyi gitti bu Ramazan günü.:))

guzel memleket kısmet olur ınsallah bı gun gıtmek :)

Çok güzel kareler eline koluna sağlık..... çok güzel yerler bi 4*4le rahat rahat gitmek gezmek görmek lazım......

Gezip görmeyi en çok istediğim yerlerden birisidir Trabzon ve özellikle karadeniz bölgesi şu ana kadar görmek nasip olmadı,inşallah birgün canlı canlı gezip görürüm,bu arada fotolar çok güzelellerine sağlık kardeşim..;)

fotoğrafları görünce canım acayip kuymak çekti ha birde laz böreği.1 yıl boyunca gerçekten börek sanmıştım ha oni :) hey gidi trabzon çok güzel anılarla dolu 5 yılım geçti.

Oy Tirabzon Tirabzon altını üstüne geturdum bu sene senin çok da beğendim.. Bu da Benden Olsun Ozaman ;)

harika fotolar oldum olası trabzonu sevmişimdir en son gittiğimde çok keyif almıştım..trabzon çok güzel bir şehir

Geri
Üst Alt