Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TRABZON - G.SARAY maçı

Varol abi yarın akşam 19:00'da

Yaa bide konu açılmış bunun için sorusu bile olurmu bunun yaa :) puhaha puhaha puhaha

Fenerli arkadaşlar cevap versin konuya onlar en yakın zamandaki tecrübeli arkadaşlarımız puhaha puhaha puhaha

Ben bi iki dakka daha sevinip geliyom puhaha

zor bir maç olacağı kesin.trabzonun haftaiçi oynadığı maç en büyük handikapı.5 maçtır deplasmanda gol yememe alışkanlığımızda en büyük avantajımız.engin bu maç bir patlama yapabilir imparatorun gazıyla tabi kadroya girerse.kaybedeceğimizi düşünmüyorum..

Bazı fenerlilerde hala hazmedememiş gorunuse gore:D:D

trabzoun carsamba aksamı oynadıgı gibi oynarsa ve salak taktikler yapmazsa zorlar bizi ama puan alır galatasray iddada 0 2 oynanır ama mac alt biter

Galatasarayli arkadaslar ben bir trabzonspor lu olarak fazla havaya girmeyin derim karsinizda kanarya yok hamsi surusu var

fenerin başına gelenin aynısı trabzonada gelir. ama dikkat trabzonspor fener kadar ballı olmayabilir

galatasaray.... bide şu fb lilerin ''tesellileri'' olmasa..

Geri
Üst Alt