Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TR nin ilk ibiza cuprası yolda...

Ah bi gelsede sadece bakması kalsa zaman geçmiyorki herifler 2.5 ayda uretiyor mercedes 28 gunde ozel sipariş getiriyor... Seatın yaptıgı rezillikten baska bişi deil...

olsun acele ettirme, sonra sağını solunu takmayı unuturlar yarım yamalak gelir araba :D

Ee Mercedesin 50.000TL'ye arabası var mı :D Hem onların da hazır olayan bir aracı sipariş verdiğiniz andan itibaren 28günde getirebilecegini sanmıyorum valla. Vardr onun bi olayı bence.

Sarı daha güzel bu arada, her yer beyaz zaten :)

Ee Mercedesin 50.000TL'ye arabası var mı :D Hem onların da hazır olayan bir aracı sipariş verdiğiniz andan itibaren 28günde getirebilecegini sanmıyorum valla. Vardr onun bi olayı bence.

Sarı daha güzel bu arada, her yer beyaz zaten :)

orasını bilmem biz c200 vermiştik 30 gunde gelmişti ama almadık orası ayrı meselede saol renk yorumun için...

Marta kadar oo daha çok var en iyisi vazgeç siparişten :D

Şaka bir yanada gelcek olan gri ve kırmızı İbiza Cupra'lar İstanbul'dan mı ?

Ne kadar paran olsada,istediğin şeye istediğin zaman sahip olunamuyomuş demekki..Biraz daha sabret bişi kalmamış..:)

Marta kadar oo daha çok var en iyisi vazgeç siparişten :D

Şaka bir yanada gelcek olan gri ve kırmızı İbiza Cupra'lar İstanbul'dan mı ?

Ewt onlarda istanbul ama izmir ankara ve ist den sipariş verildigi için sadece diğer bayiler yanaşmıyor elimde patlar diye ama sahiplerini bilmem biri gaziantepli mi ne diyordu ugur denen satıcı mesela bnde aldım ama 1 yıldan komple kayseriye goturucem aracı...

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 01:05 ----------

Ne kadar paran olsada,istediğin şeye istediğin zaman sahip olunamuyomuş demekki..Biraz daha sabret bişi kalmamış..:)

Valla aynen ole paranında gucu bittigi yerler oluyor... az kaldı az..

Geri
Üst Alt