Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TR nin ilk ibiza cuprası yolda...

zafa38

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aldıgım habere göre beyaz olan tr nin ilk ibiza cuprası üretim bandından cıkmıs bulunmakta ve son kontrolleri yapılmış olup gümrük işlemleri tamamlanmak üzereymiş vatana millete hayırlı olsun... Fakat ben aracı tatile cıkmam sebebi ile goremeyecegim:(

yanı senınkımı?

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

ılk yenı kasa?

yok benimki deil ogun daha bnmkinden once 2 arac daha war gri ve kırmızı en son benimki martın basında en geç gelicek... Ewt ilk yeni kasa 2010 ibiza cupra

Darısı seninkine artık safa :) Beyaz gelsin boşver sarı daha güzel :D

Gelsin gelsin ismailim tşk ler... Aracı goremeyecegim malesef ama cok farklıymıs cıplak gozle

Valla bende senin aracı çok merak etmeye başladım, artık gelince ilk ben görürüm otoparkta

Valla bende senin aracı çok merak etmeye başladım, artık gelince ilk ben görürüm otoparkta

Ah bi gelsede sadece bakması kalsa zaman geçmiyorki herifler 2.5 ayda uretiyor mercedes 28 gunde ozel sipariş getiriyor... Seatın yaptıgı rezillikten baska bişi deil...

rezillik değilde kapasite diyelim...umarım biran önce kavuşursunuz birbirinize.

Geri
Üst Alt