Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TR de hiç Opel Speedster varmı?

Sahibinden.com'da vardı birsürü.
TR'de 2.2 atmosferik gibi bi seçeneği yok ama galiba. 2.0 turbo 265hp'miydi neydi diye hatırlıyorum.

2 sene önce çekmiştim etiler volvo önünde. Kozyatağı bayar caddesinde de var bir tanede :)

http://i1101.hizliresim.com/2011/1/5/1809.jpg

1809.jpg

en fazla 2-3 gün önce gördüm en son..
yaya olarak gördüğüm için off poff modunda turbo olduğu belliydi.. :)

Babam Opelci :D bilgil paylaşıyım:D opelin çıkardığı her araç türkiyeye opel türkiye tarafından her motor modeli 1 adet getirilmek zorundadır araçlar opel türkiye nin izmir toprbalıdaki ana merkezinde bulunmaktadır bunun dışında türkiyede eski ve yeni kasa olmak üzere 22 adet mevcut ve bildiğim kadarıyla bunların 5 adedi turbo

alp müsade edersen yeni konu açmadan bende bir şey sormak istiyorum..ve sordum kızmazsın umarım
türkiyede hiç alfa romeo competizione var mı

Alfa-Romeo-8c-Competizione.jpg

opel speedster 2003 2004 yıllarına kadar üretildi bildğim kadarıyla şuanki modelin ismi opel gt dir 2.0 turbo motor 260 hp ve 350 nm torka sahiptir.0-100 5.7 sn civarıdır.ufak oynamalarla 5 sn ye düşebilmektedir.ülkemizde 8-10 taneye yakın olduğunu biliyorum.

Geri
Üst Alt