Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toyota'nın 1 Aileyi Katlettiği Doğru mu ?

valla bende dedim n ye alırım flnda hepsi boş bi an düşündümde çok kötü bişey dip gaz yapıyosun çat bi viraj geliyo frene geçiyosun araba gidiyo çok kötüüü:S:S bence yorum yapmayalım.

F1 otomobilleri bile tam gazken fren yapınca bayaa yavaşlıyobiliyo duruyo mu bilmiyorum..
hea dersiniz ki F1 freni ile bu bir mi değil ama..bütün üreticiler fren gücüyle motor gücünü aşağı yukarı denk götürür..

o olabilir ama gazdan cekitiğinde hiç tepki değiştirmemesi nasıl bişeydir adam afallar.

F1 otomobilleri bile tam gazken fren yapınca bayaa yavaşlıyobiliyo duruyo mu bilmiyorum..
hea dersiniz ki F1 freni ile bu bir mi değil ama..bütün üreticiler fren gücüyle motor gücünü aşağı yukarı denk götürür..

Haklısın yiğit abi motor gücü aracın ağırlı disk büyüklüğü frenlemenin şiddet dereceleri aynı doğrultuda olmak zorunda aslında bu bir ekip işi biri olmazsa yada aksar ise biter hersey...

kabaca F1 otomobilleri ortalama..

0-160km/h: 2.7sn..
160-0km/h: 2sn..

zaten sapık gibi gidiyolar yetmiyomuş gibi daha sapıkça duruyolar.. :D :D

bu haber dogru arac lexus aracı kullanan emeklı polısmıs araca hıcbır sekılde mudahele edememışler acıl cagrıda son msjlarını dınlemısler ılerıde kavsak oldugunu soyluyorlarmıs hatta carpısma sesıde duyuluyormus hatta gecen gunlerde hurrıyette bu haber cıktı

öyle bir anda insanın eli ayağına dolaşır çünkü gaz verdin ve gaz dipte takılı kaldı sen bıraktıgında araç eğer hızlanmaya devam ediyorsa afallarsın:) bunu cc ile deneyerek anlayabilirsiniz hem cc den gaza basıp hem pedaldan bastıgında pedalı bırakmana ragmen araç hızlanmaya devam ettiğinde sanki normalden daha cabuk ivmeleniyor hissi verir ama o takılı kalma anında ne yapardın derseniz en az hasarla kendime zarar vermeden ya aracı otobandaysam bariyerlere yaslayıp durdururdum yada yakın hızlarda ilerleyen birine arkadan carpardım... muhtemelen fren yapılamıyordur ne kadar gaz takılı kalsa araba kullanabilen en acemi insanda frene basardı yada dediğiniz gibi boşa alırdı

öyle bir anda insanın eli ayağına dolaşır çünkü gaz verdin ve gaz dipte takılı kaldı sen bıraktıgında araç eğer hızlanmaya devam ediyorsa afallarsın:) bunu cc ile deneyerek anlayabilirsiniz hem cc den gaza basıp hem pedaldan bastıgında pedalı bırakmana ragmen araç hızlanmaya devam ettiğinde sanki normalden daha cabuk ivmeleniyor hissi verir ama o takılı kalma anında ne yapardın derseniz en az hasarla kendime zarar vermeden ya aracı otobandaysam bariyerlere yaslayıp durdururdum yada yakın hızlarda ilerleyen birine arkadan carpardım... muhtemelen fren yapılamıyordur ne kadar gaz takılı kalsa araba kullanabilen en acemi insanda frene basardı yada dediğiniz gibi boşa alırdı

abi istersen tam gaz verirken sol ayağınla da frene basıp bi dene.. :)

benim eski arabada bazen tam gaz yaptığımda gaz kelebeği takılı kalıyodu ben bilirim şehir içinde o anın nasıl bi his olduğunu =) frene basarsın araba böğürür öndekine çarpmamak için sağ sol yapıp fren yaparsın arkayı sawurur boşa alıp durursun araba çıldırır =)

Geri
Üst Alt