Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toyota'nın 1 Aileyi Katlettiği Doğru mu ?

Ayberk sana gülücükler gönderiyorum..

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ayberk kusura bakma ama o akraban duz yolda gıderken bence bır cukura dusup aırbag sensoru parcalamıs gorunen o bu sekılde olan leon bıle var
BMW yetkilileri aracı inceleyip %100 markanın kusuru olarak tespit ettiler ve aracın 0km'sini verdiler. Ben niye kusura bakayım markanın hatası bu :)

Birde Volkswagen'lerdeki gaz pedalının yerden olması çok harika birşey yani Volkswagen'lerde paspasın gaz pedalına takılması imkansız gibi birşey

Birde Volkswagen'lerdeki gaz pedalının yerden olması çok harika birşey yani Volkswagen'lerde paspasın gaz pedalına takılması imkansız gibi birşey

Annemin aracı 2008 polo oto.Bazen sıkışıyo bizimkide araba roket açmıyo paspasa sıkıştığı için.

yurt dışındaki geri çağrılma olaylarını bir kenara koyarsak toyota hakikaten sağlam bi firma benim gözümde araçlarıda bir o kadar sorunsuz ben etrafımda hiç şikayetini duymadım kullananların, toyotadan 2-3 misli fazla fiyatla satılan markalardada bu çağrılma olayları oldu, burada önemli olan firmanın en azından bundan sonra doğacak zararlardan müşterilerini koruyabilme düşünceside önemlidir diye düşünüyorum.

yurt dışındaki geri çağrılma olaylarını bir kenara koyarsak toyota hakikaten sağlam bi firma benim gözümde araçlarıda bir o kadar sorunsuz ben etrafımda hiç şikayetini duymadım kullananların, toyotadan 2-3 misli fazla fiyatla satılan markalardada bu çağrılma olayları oldu, burada önemli olan firmanın en azından bundan sonra doğacak zararlardan müşterilerini koruyabilme düşünceside önemlidir diye düşünüyorum.
Aynen abi katılıyorum. Her otomobil üreticisi hata yapıyor. Ama böyle, Toyota bir aileyi katletti şeklinde propoganda yapmak yanlış. Zamanında da Audi TT'leri frenlerindeki hatadan dolayı toplamışlardı. Ki paspas nerde fren nerde..

pedalın paspasla sıkışması olayı benim de başıma 98 1.8t'mizde gelmişti. sorun vw'de deil peder beyin paspas eskimesin diye üst tarafa koyduğu ek parçadan kaynaklıydı, neyse ki geniş bir yoldaydım hemen aracı boşa çekip kenara aldım, ama kenara alana kadar iyi bağırmıştı alet. Benim başıma gelen olay otm 190 E sahibi bi arkadaşın başına tam da evlerinin önüne dönerken gelmiş fakat o alan ve zaman darlığı biraz da uykunun etkisiyle ( olay gece 3te oluyor) apartmanlarının önündeki 4 araca birden çarparak anca durabildiğini söylemişti, tabi kimse yaralanmadı ama adam korkudan şu an aracına paspası p'sini bile koymuyor

abi 190E'de pedal yerden değil miydi. ??

abi 190E'de pedal yerden değil miydi. ??
paspas alttan çıkıp frenle gazın arasına girmiş heralde çünkü onun gibi bişey demişti arkadaş, yoksa ben de ihtimal verememiştim ilk başta ama işte nasıl olduysa olmuş artık, bu paspas olayı sakat bi mevzu ben sabah akşam kayan paspas ve ek parçalarını düzeltmekten bıktım, şu anki cmaxte de sol ayak dinlendirme bölgesindeki ekli parça yerinden çıkıp debriyajın yanına geliyo, arabayı satma ihtimalim olmasa mobilya zımbasıyla zımbalıycam :D

Geri
Üst Alt