Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toyota, Araçlarını Geri Çağırmaya Devam.. "2.17" Milyon Araç..

Bir zamanlar var olan tek bir toyota tanırım ben :) Taş gibiydi taş :)

Toyota_Avensis_1998.jpg

en azından adamlar cagıryolar,dogus grubu ne yapıyor burda arabadan eksık bsy cıkar alana kadar surundurur arabada sorun olur gecıcı yontemlerle musterının agzını kapar,sıkayette bulunursun sallayan olmaz

ben bizzat tecrübe ettigim bir araba marka-model eklemek istiyorum. Ren-Megane 2 - Scenic nerdeyse pedal yapısı aynı :p

Geri çağırmayan marka kalmadı ki...Bir tek Seat çağırmıyor..Onunda kullanıcıları servislerden hallediyor sorunları..:D
Seat ta çağırdı:) yanılmıyorsam 2004 veya 2005te cordobamz vardı bir tane tam hatırlamıyorum ama ya mazot pompası ya da depo yüzünden çağırılıp bir parça değişmişti.

dünyada toyota yerlerde sürünüyor imajda kendi reklamlarının yalanları içinde boğuluyorlar burada satışları katlanıyor artk gerisini siz anlayın :)

bu haraket güven telkin etmiş satışlar amerikada artmış haberiniz var değilmi..:rolleyes:

oradakiler bizimkilerden betermiş demekki :p:p:p

işin şakası amerikalılar zaten toytaya tapar toyota tenekeye logosunu bassın gene alırlar. bizim halkımızda geçmişte iiydi şimdide iidir diye gider salakça 20 senelik teeski teknoloji arabalara para sayar.

Nefret ediyorum toyota lardan şimdi ki ürettikleriyle ea 86lar supralar celica lar ile uzaktan yakından ilişkileri yok her aracının tipinde hiçbir albenilik olmaz mı hele o avensis bu kadar kütüt bir tasarım olamaz:D arkadaşımda var 500krş yakıyor diye dün sattı çocuk yemin ediyordu basmıyorum diye:D

Ama ben hala sorunsuz araçlar olduğuna inanıyorum. Adamlar bildiğim genaral motors u geçip dünya birincisi oldular 2009da satış sıralamasında

Geri
Üst Alt