Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpidodan Gelen Sesler?..

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim aracım sağdan kazalı (çamurluk kapı ucu ve jant tamir görecek kadar) ve bu kazada airbagler açılmış ve sanayide toplanmış. Ara ara airbag lambası yanıyordu ben onu vag-com ile söndürtüyordum... En son Kayadibinde pc ye bağlandı ışık yanıyordu ve arıza olarak airbag tetiklemesi elektrik kesintisi - arasıra gibi bişi yazıyordu ve ışığı söndürdüler şu anda da sönük... Ancak aracı aldığımdan beri özellikle soğuk havalarda çok belirgin olarak torpidonun içinde tıkır tıkır bi ses geliyor... Sanki kırık bir makara dönüyormuş gibi... Aracı ilk aldığımda airbag lambası yanmıyordu ve bu ses kontağı açıp aracı çalıştırdıktan 2-3 dkka sonra kesiliyordu şimdi kesilmiyor aksine ses yoğunlaştı ve çoğaldı... Birde artık direksiyonun arka kısmından yani göstergelerin arka tarafından bir yerdende geliyor aynı şekilde... Servis 150 tl alıp söküp bakmamız lazım diyor... Daha önce bu sorunu yaşayan yada fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim... Teşekkürler...

istanbula geldiğinde eryada ahmet usta var ..beni ararsan baktırırız

tanıma uyan bir ses aynı bölgelerde benim araçtada var. şuanlık çok canımı sıkmıyor umarım önemli birşey değildir. sorununuz netliğe kavuşursa eğer bilgi verirseniz sevinirim:)

tanıma uyan bir ses aynı bölgelerde benim araçtada var. şuanlık çok canımı sıkmıyor umarım önemli birşey değildir. sorununuz netliğe kavuşursa eğer bilgi verirseniz sevinirim:)

Ben içinden yaratık çıkana kadar beklemeye karar verdim :D Şaka bi yana soğuk havalarda çok belirginleşiyor bide bi çukurdan falan sağlam geçersem bi an çoğalıyor... Ama daha baktırma niyetine girmedim yaza doğru baktırıcam artık... Tabiki burada paylaşıcam...

yetkili servis sökme takma işçiliğinemi 150tl dedi?

Ben içinden yaratık çıkana kadar beklemeye karar verdim :D Şaka bi yana soğuk havalarda çok belirginleşiyor bide bi çukurdan falan sağlam geçersem bi an çoğalıyor... Ama daha baktırma niyetine girmedim yaza doğru baktırıcam artık... Tabiki burada paylaşıcam...

teşekkürler. şu soğuk kış günlerinde artan bu sesten ve 15 dk ısıtmayan klimadan illalah geldi:D

Benim klima tamamen iptal... 1100 tl de orda yatıyor :D Ama kaloriferim 10 numara çalışıyor 3 dkkada sıcak hava gelmeye başlıyor... Sizin klima gerçekten sıkıntılı sanırım...

bizim leonların klimaları soğuk havalarda motor normal sıcaklığına gelene kadar ısıtma konusunda biraz yetersiz kalıyor diye muhabbetler dönüyor. bunuda çektim sineye takmıyorum.
dediğiniz gibi motor ısınıca zaten klimayı kapatıp kalorifere geçiyorum, ısıtma konusunda gayet yeterli. klima kışın iptal gibi neredeyse, yazın görüyoruz hayrını işte :)

ayrıca klima sorunu ve güzel masraf için geçmiş olsun yaza kadar yaptırın bari. maalum "yazın" lazım oluyor klima :D

bizim leonların klimaları soğuk havalarda motor normal sıcaklığına gelene kadar ısıtma konusunda biraz yetersiz kalıyor diye muhabbetler dönüyor. bunuda çektim sineye takmıyorum.
dediğiniz gibi motor ısınıca zaten klimayı kapatıp kalorifere geçiyorum, ısıtma konusunda gayet yeterli. klima kışın iptal gibi neredeyse, yazın görüyoruz hayrını işte :)

ayrıca klima sorunu ve güzel masraf için geçmiş olsun yaza kadar yaptırın bari. maalum "yazın" lazım oluyor klima :D

Teşekkür ederim... Hatırlatmanın yeridir diye düşünürek klimaları kışın fazla kullanmadığımız için araca bindiğimizde en azından bi 5 dkka çalıştırmakta fayda var...

Geri
Üst Alt