Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpido gözündeki USB girişi

tanergungor

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,
Bildiğiniz gibi yeni aracın torpido gözünde USB girişi var. Geçenlerde o girişe iphone bağladım ama çalışmadı. Tabii iphone'u şarj etmesi için bağladım, müzik dinlemek için değil.
Sizin araçlarda da durum bu şekilde mi?

Benim usb var orada hiç tablet veya telefon şarj ediyor mu diye denemedim. Araç şarj cihazım var onu kullanıyorum. Söylediğin iyi oldu araca binince bir kontrol edeyim bakalım çalışıyor mu

O şarj için kullanılmaz bence aracın ses sistemine cihaz bağlamak maksadıyla olsa gerek.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bildiğim kadarıyla torpidodaki USB müzik için... oradan şarj yaparsan uzun gitmez... doluynuş gibi gösterip bir anda bitebilir... tavsiyem 12V soketine USBli şarj cihazı bağlayıp oradan şarj etmen...

Herkese selamlar,
Bildiğiniz gibi yeni aracın torpido gözünde USB girişi var. Geçenlerde o girişe iphone bağladım ama çalışmadı. Tabii iphone'u şarj etmesi için bağladım, müzik dinlemek için değil.
Sizin araçlarda da durum bu şekilde mi?

Usb den sadece iphonu şarj edersin. Dinlemek için varsa aux girişi yapman gerekir.

aldığım günden beri navigasyon cihazım orada takılı, şarj eder oradan da radyonun açık olması gerekli

Ben takıp denedim şarz etmiyordu, ama radyo açıkken hiç bakmadım doğrusu. Radyoyu açınca şarj ediyor ise çok iyi bence. Akşama hemen deneyeceğim.

aldığım günden beri navigasyon cihazım orada takılı, şarj eder oradan da radyonun açık olması gerekli

Aynen bende dün denedim hem telefonda hemde tablet için denedim ve yolda şarj ediyordu bir sıkıntı yok radyo açıkken dene birde o zaman düzelecektir.
Olmaz ise müzik dinlemek icin bağlantı kur birde öyle dene çalışırken otomatik şarj etmesi gerekiyor kendini

Aynen bende dün denedim hem telefonda hemde tablet için denedim ve yolda şarj ediyordu bir sıkıntı yok radyo açıkken dene birde o zaman düzelecektir.
Olmaz ise müzik dinlemek icin bağlantı kur birde öyle dene çalışırken otomatik şarj etmesi gerekiyor kendini

Radyo açıkken hiç denemedim, yarın bir deneyeyim =) çok teşekkürler bilgi veren herkese.

Radyo açıkken deneme yaptım, benim araç hiç bir şekilde şarj etmiyor.

Geri
Üst Alt