Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpido gözündeki USB girişi

bağladığınız cihazın elektrik ihtiyacı yüksek olduğu için şarj etmiyor olabilir mi? orası aslen usb bellek bağlamak için cihaz şarj etmek için değil, yani talepkar bir cihaz ise çalışmıyor olabilir belki ama iphone şarj ediyor, eski telefonumu takıp şarj etmiştim, note3 ü de şarj ediyor oradan, navigasyonu zaten sadece oradan şarj ediyorum

bağladığınız cihazın elektrik ihtiyacı yüksek olduğu için şarj etmiyor olabilir mi? orası aslen usb bellek bağlamak için cihaz şarj etmek için değil, yani talepkar bir cihaz ise çalışmıyor olabilir belki ama iphone şarj ediyor, eski telefonumu takıp şarj etmiştim, note3 ü de şarj ediyor oradan, navigasyonu zaten sadece oradan şarj ediyorum

Uzun süre tutatarak deneyeceğim, eğer düşük amperli 5V geliyor ise dediğiniz doğru olabilir. Genelde iphone 5V, 1 mA lik bir adaptör ile şarj oluyor.

valla bende aldıgımdan berı telefonu ara ara sarj ıcın oraya takıyorum (özellikle 2-3 saat trafıkte kalacaksam) ancak bısı farkettim telefon samsung benım telefonu baglayınca kablo ıle usb den medya da muzıkler falan cıkmıyor onun ıcın ekstra bısı yapmak lazım mı ayar fln ?

Abiler bahsettiginiz iphone u usb den sarj
Olayi reference
Model
İcinde gecerli
Midir ? Yoksa illada multimedia ozellikli teyp olmasi mi gerekiyor ?

35 HYD 84

Herkese selamlar,
Bildiğiniz gibi yeni aracın torpido gözünde USB girişi var. Geçenlerde o girişe iphone bağladım ama çalışmadı. Tabii iphone'u şarj etmesi için bağladım, müzik dinlemek için değil.
Sizin araçlarda da durum bu şekilde mi?

ben çakmak bolumune takıyorum şarj aletını

Bildiğim kadarıyla torpidodaki USB müzik için... oradan şarj yaparsan uzun gitmez... doluynuş gibi gösterip bir anda bitebilir... tavsiyem 12V soketine USBli şarj cihazı bağlayıp oradan şarj etmen...
Aynen sizin dediğiniz gibi,torpidodaki usb ye flash bellek takıldıktan sonra media düğmesinden belleği görmeniz gerekir ama bazı eski flash bellekleri görmüyor.

Geri
Üst Alt