Torpido gözündeki USB girişi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Torpido gözündeki USB girişi

tanergungor

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,
Bildiğiniz gibi yeni aracın torpido gözünde USB girişi var. Geçenlerde o girişe iphone bağladım ama çalışmadı. Tabii iphone'u şarj etmesi için bağladım, müzik dinlemek için değil.
Sizin araçlarda da durum bu şekilde mi?

memet_one

VİP Üye
Administrator
Benim usb var orada hiç tablet veya telefon şarj ediyor mu diye denemedim. Araç şarj cihazım var onu kullanıyorum. Söylediğin iyi oldu araca binince bir kontrol edeyim bakalım çalışıyor mu

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
O şarj için kullanılmaz bence aracın ses sistemine cihaz bağlamak maksadıyla olsa gerek.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla torpidodaki USB müzik için... oradan şarj yaparsan uzun gitmez... doluynuş gibi gösterip bir anda bitebilir... tavsiyem 12V soketine USBli şarj cihazı bağlayıp oradan şarj etmen...

#ismail

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,
Bildiğiniz gibi yeni aracın torpido gözünde USB girişi var. Geçenlerde o girişe iphone bağladım ama çalışmadı. Tabii iphone'u şarj etmesi için bağladım, müzik dinlemek için değil.
Sizin araçlarda da durum bu şekilde mi?
Usb den sadece iphonu şarj edersin. Dinlemek için varsa aux girişi yapman gerekir.

faw13

Kayıtlı Üye
aldığım günden beri navigasyon cihazım orada takılı, şarj eder oradan da radyonun açık olması gerekli

eskisehirli

Kayıtlı Üye
Ben takıp denedim şarz etmiyordu, ama radyo açıkken hiç bakmadım doğrusu. Radyoyu açınca şarj ediyor ise çok iyi bence. Akşama hemen deneyeceğim.

memet_one

VİP Üye
Administrator
aldığım günden beri navigasyon cihazım orada takılı, şarj eder oradan da radyonun açık olması gerekli

Aynen bende dün denedim hem telefonda hemde tablet için denedim ve yolda şarj ediyordu bir sıkıntı yok radyo açıkken dene birde o zaman düzelecektir.
Olmaz ise müzik dinlemek icin bağlantı kur birde öyle dene çalışırken otomatik şarj etmesi gerekiyor kendini

tanergungor

Kayıtlı Üye
Aynen bende dün denedim hem telefonda hemde tablet için denedim ve yolda şarj ediyordu bir sıkıntı yok radyo açıkken dene birde o zaman düzelecektir.
Olmaz ise müzik dinlemek icin bağlantı kur birde öyle dene çalışırken otomatik şarj etmesi gerekiyor kendini
Radyo açıkken hiç denemedim, yarın bir deneyeyim =) çok teşekkürler bilgi veren herkese.