Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toplarım derseniz bunu gördüm bakın isterseniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi ben köpeğe çarptımda 2.500 TL masraf çıkmıştı bi önceki arabamda adam da sallamış 2.500 TL masrafı var demiş g.tünü yiyim ayağı yapıyor herif... Bu arabanın en az nerden baksan 8.000 TL gibi masrafı çıkar

Karteri falan parçalamıştır muhakkak ama piyasasına göre çokda düşük değil fiyatı çünkü bizden biri alıp yaptırıp binecek olsa 10bin TL harcar

abi ben köpeğe çarptımda 2.500 TL masraf çıkmıştı bi önceki arabamda adam da sallamış 2.500 TL masrafı var demiş g.tünü yiyim ayağı yapıyor herif... Bu arabanın en az nerden baksan 8.000 TL gibi masrafı çıkar

aynen öyle buna 5 verecen hadi yaptır dicen:)

arkadşlar çıkma falan ayarlanıp binerim diyene bakıp incelesinler

28 e falan alınır air back ler tamir olue ama toroido nasıl olur bilmiyorum tampon çıkma bulunur geri kalan toplanır cartı curtu 6 bin tl yi geçmez lakin dsg de hasar varsa problem işte 28 e alınıpta 35 e maal olursa mükemmel araç

abi araba kaldıram çıkmış nerden baksan 2jant lastik alman lazım.ön akslar da keza aynı. otomatik şanzıman hasar görmuşmudur bilinmez. karter banko patlaktır. 2 far kırık çamurluk yamuk kaput değişecek ohooo adam iyi yazmış bunun elle tutulacak yani kalmamış. 2 hava yastığı kafadan 5.000tl :D

ama dediğiniz doğru zamanı olan alıp toplayıp bide çiziklerden boyalı diye satarpuhaha

Ağalar araç PERT şuan aradım görüştüm PERT KAYDI VAR yani

Ve kaldırıma vurdugu resime bakarsanız ciğerine kadar girmiş oldugu gibi yağı akıtmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt