Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toplarım derseniz bunu gördüm bakın isterseniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
exper gelıp baktıgında arabaya tamamen fıyatları sıfır olarak yazdıgı ıcın perte cıkması cok normal,o arabanın servıste yapılması en az 10 lıra 15 e kadar da gıder bu yuzden perte cıkmıstır

exper gelıp baktıgında arabaya tamamen fıyatları sıfır olarak yazdıgı ıcın perte cıkması cok normal,o arabanın servıste yapılması en az 10 lıra 15 e kadar da gıder bu yuzden perte cıkmıstır

can bu gün arkadaşın birinin jantını autokinge göndereceklerdi experden expere değişiyor galiba :)

bencede masrafı minumum 12bin tl çünki airbagler bile başlı başına büyük mevla para artı kaldırama cıkmıs ve gercekten büyük hızlarda cıkmıs o kaldırıma cünkü araba kolay kolay o hale gelmez karter bildigim kadarıyla en az bin tl felan artı bence sanzımanda felanda hasar vardır o araçta çok uğraştırır bence hiç deymez sahşi fikrim.. :)

benimde korkum o lakin 2 airbacle nasıl pert yaptılar onu anlamadım birde artık pert kaydı yok sadsece kaza kaydı var diye biliyorum yanlışsam düzeltin

arabanın sahibi söyledi pertmiş abi yani ilanı veren numaradaki adam dedi pert diye

görünenden daha fazla hasarı olduğu kesin bu aracın..

Yapıldıktan sonra , değişensiz, sağ çamurluk*-kaput lokal boyalı diye satılacakların arasında yer alacak hasar işte budur, boya takıntılı yeni sahibinin sırtına biner gider.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt