Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TopGear Türkçe ilk sayısı bayilerde

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

Guest
Arkadaşlar BBC Top Gear'in Türkçe dergisi Safran Medya tarafından çıkarılmış, yayın yönetmeni Tuning Türkiye'den tanıdıgımız Saner Müftüoğlu. Dergi 128 sayfa, bu ayki içeriğinde 1 sayfalık Seat Ibiza 1.2 DSG Sport incelemesi de yeralmakta olup 7 TL ye satılmakta, dün D&R da gördüm ve aldım sizlerle de paylaşmak istedim.

Her ne kadar programına karşı, güney doğuda yaptıklarından dolayı sempatim bitmişse de, dergiyi bundan bağımsız tutmak gerekiyor, yayın hayatında başarılar dileriz :)

İçindekiler:

snc03092pp3.jpg

Haberler
-Beetle geri döndü
-A Sınıfı konsept (Mercedes)
-Citroen DS5
-Peugeot SXC
-Maserati GT MC S
-Audi Q3

Planet TopGear
-Jeremy Clarkson
-Richard Hammond
-James May
-Hammond'ın İkonları
-Yeniden Doğuş

Gear&Gadgets
- Dijital oyuncaklar
- Topgear koleksiyon

Sürüş İzlenimleri
- Audi R8 Spyder
- Audi R8 Sypder & Porsche 911 GTS Cabrio
- Seat Ibiza
- Hyundai Accent Blue
- Citroen C5
- Range Rover Evoque

Agera R
BMW Concept M5
McLaren GT3
Ferrari FF
Orta Oyunu (Orta sınıf sedanlar kozunu paylaşıyor. Peuegeot 508 in VW Passat ve Volvo S60 karşısındaki şansı ne olacak ? )
Hafifler (Favori hardcore oyuncaklarımız iş başında)
Bir haftasonu eğlencesi ( Bir arazi 5 araç ve 6 kişi, bakın neler oldu )
İkili test (Mercedes G-Serisi ve Range Rover çamur saçıyorlar)

guzel olmus ... 128 sayfada ıyı barı 1 ay ıcınde yavas yavas hepsını okurum

Abi seat ibiza kısmında 1.2 tdi varmı acaba ? bilgi vs

bi yerlerde görürsem alırım..bakalım nası olmuş.. :)

İngilterede Top Gear dergisini yakından takip ediyordum. Objektifmidir yorumları bilmiyorum ama kesinlikle sıkıcı bir dergi değildir..

az sonra lig tv'de programı başlıyor. perşembe günleri de spormax'da.. ikisi de şifresiz (olması lazım. iki dakika sonra şifre girerse kalakalırım)
meraklısı bilir zaten, seyrettiğim en matrak araba programıdır. araba programıı hafif kalıyor gerçi, dört başı mamur bir şov. 3 tane erkek çocuğu, sınırsız para, haraç ve hayalgücüyle haylazlık yapıyor diyelim.

aha başladı. jeremy clarksona berbat bir dublaj yapmışlar gerçi.

Geri
Üst Alt