Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

! ! !top sport jant boyama yardım! ! !

Mertcii

Kayıtlı Üye
arkadaşlar araç kaplandıktan sonra jantların zaman ile gelen matlaşması dahada belli oldu beni boya der gbi bir hali war ancak orjinal rengmi yoksa siyahmı kara weremedm birde boya yei knusunda bilgisi olan warsa svnrm
benim jantlar
fotoraf0430.jpg

orjinal rengi ile yeni jantlar
3179420303147ea07947z.jpg

3087676394164fdf5a12z.jpg

siyah boyalı hali
ibizazv136copy.jpg

photosessionibizazv2.jpg

ben kesinlikle orjinal rengi derim............. hem kendini daha güzel gösterir hem daha orjinal durur.....

orjinal tabikide hafiftende kurşuni parlak tarzındada olabilirse hoş durur diye düşünüyorum.

orjinal renginin içine çok çok hafif füme karıştırılabilir...tam gri yerine biraz daha fümemsi olursa şahane olur tadından yenmez..

en parlagından orjınal rengı

sağolun arkadaşlar =)
beyaz arabada füme jant kombinasyonu her zaman güzel duruyor.. bbs'lerin orjinalliğini bozmaya kıysam gidip direk fümeye boyatıcam =) da kıyamıyorum...

mertcanın arabası da çok güzel ve jantlar da cuk olmuş, fümemsi bir renkle jantlar iyice kendini gösterir =)

Orijinal rengi ama biraz daha parlak olanı olursa çok daha güzel duracaktır siyah arabayı boğar kardeşim orijinal rengi en iyisi :eek:key:

Geri
Üst Alt