! ! !top sport jant boyama yardım! ! ! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

! ! !top sport jant boyama yardım! ! !

Mertcii

Kayıtlı Üye
arkadaşlar araç kaplandıktan sonra jantların zaman ile gelen matlaşması dahada belli oldu beni boya der gbi bir hali war ancak orjinal rengmi yoksa siyahmı kara weremedm birde boya yei knusunda bilgisi olan warsa svnrm
benim jantlar

orjinal rengi ile yeni jantlar

siyah boyalı hali

LeonRider

Kayıtlı Üye
ben kesinlikle orjinal rengi derim............. hem kendini daha güzel gösterir hem daha orjinal durur.....

koray.cano

Kayıtlı Üye
orjinal tabikide hafiftende kurşuni parlak tarzındada olabilirse hoş durur diye düşünüyorum.

aux

Kayıtlı Üye
orjinal renginin içine çok çok hafif füme karıştırılabilir...tam gri yerine biraz daha fümemsi olursa şahane olur tadından yenmez..

aux

Kayıtlı Üye
sağolun arkadaşlar =)
beyaz arabada füme jant kombinasyonu her zaman güzel duruyor.. bbs'lerin orjinalliğini bozmaya kıysam gidip direk fümeye boyatıcam =) da kıyamıyorum...

mertcanın arabası da çok güzel ve jantlar da cuk olmuş, fümemsi bir renkle jantlar iyice kendini gösterir =)

Nusret

Kayıtlı Üye
Orijinal rengi ama biraz daha parlak olanı olursa çok daha güzel duracaktır siyah arabayı boğar kardeşim orijinal rengi en iyisi :eek:key: