Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Top Gear Season 15 Episode 6...

italia bu adamı bıle bu kadar heyecanlandırıyorsa...

jeremi nin de dediği gibi 'absulitli inkredıbıl' :D

o videoyu onlarca defa izlemiş olmama rağmen bişi fark ettim..solda nav. açıkken yine hız aşağıda dijital olarak görünüyo..nerde olduğumu biliyorum ama kaçla gittiğimi bilmiyorum da yalan oluyo bu durumda.. :D :D

Italia konusunda ise..tek kelimeyle bayılıyorum..motoruna yürüyenine vs..bunun yanında 458'de brake steer yoktu bildiğim kadarıyla ama Hammerhead'de var gibi gözüküyo yahu. ??

MP4-12C, TG pistinde naapcak ve yollarda 458'e karşı naapcak çok fena merak ediyorum.. :)

Top Gear'da biraz çok konuşuyorlar 5th Gear'ı daha çok seviyorum ben

Fifth Geardaki elemanların hepsi 'old' Top Geardan çıkma:D

Ama az laf çok iş =) Gerçi Jason Plato Discovery Channel'da bazı yarışmalara falan katılıyordu ama olsun =)

Top Gear'da çin malı bir araba test ediliyordu markasını hatırlayamadım o bölümü tek geçerim =)

Top Gear ile Fifth Gear'ı karıştırmayalım lütfen..rakip olamaz hiç bi açıdan.. :)

Geri
Üst Alt