Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TOP GEAR programi ayıp etti.. !!

ya arkadaşlar artık çok basit suçlamalar yapmaya başladılar inanın azıcık kafası çalışan bir türk bu yapılanlara sadece güler.
sadece bu programda değil takip ediyorsanız sizde göreceksiniz bu mavimarmara olayı yada türkiye büyükelçi ataması gibi her konuda yok biz avrupaya yaklaşacakmışız amerikanın en büyük müttefiklerinden biriymişiz yok yüzümüzü doğuya dönmeyecekmişiz..

yapmayın bu programların hepsi propaganda amaçlı ama artık onlarda anladı biz birbirmizi kırmayacağız artık hep beraber olmalıyız.
ben askerliğimi mardin kızıltepede yaptım hiç bi masum köylüyü veya halkı ne askerin nede polisin aradığı falan yokk.
hatta nöbet tutan askere bile küfür edip sizi dağda öldüreceğim diyip geçen çoluk çocuğa taş bile atmayın diye uyarıyoduk askerleri.

artık herkes olaylara onların bize göstermek istediği gibi bakmasın gerçekler ortada.
ama böyle bir programı böyle siyasi bir malzeme alet edilmesine inanın bende çok üzüldüm.
hiç yakışmıyor.
hatta varsa ararmızda ingilizcesi kuvvvetli bir arkadaş rica edellim forum adına bir kınama maili yazsın .

Geri
Üst Alt