Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tomtom navigasyon (resimli) seat leon

cenk arakadaşım merhaba bende ucuz bir navigasyon cihazı almak isitiyorum.netten baktım tomtom xl350 diye bir cihaz bulamadım.birde bu arabaya sabitlemeyi ebaydan nereden aldın yardımcı olursan sevinirim

cenk arakadaşım merhaba bende ucuz bir navigasyon cihazı almak isitiyorum.netten baktım tomtom xl350 diye bir cihaz bulamadım.birde bu arabaya sabitlemeyi ebaydan nereden aldın yardımcı olursan sevinirim

benimki buradan alinma degil tr de yok bu modeli ondan bulamamissinizdir ama buna benzer tomtom xl 2 modeli oneririm ; araca sabitleme aparatini ebayden aldim dash mount disc diye aratin cikiyor urunler

cenk kardeşim bir şey daha sormak istiyorum.buhttp://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=257643&productid=otpirpathfinder benim işimi görürmü acaba 3,5 inç ekran olması ile 5 inç ekran olamsı arasında ne kadar fark acab sen ne önerirsin navigasyon konusunda bana

cenk kardeşim bir şey daha sormak istiyorum.buhttp://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=257643&productid=otpirpathfinder benim işimi görürmü acaba 3,5 inç ekran olması ile 5 inç ekran olamsı arasında ne kadar fark acab sen ne önerirsin navigasyon konusunda bana

walla baska markalar hakkinda bilgim yok ama simdi dunya capinda iyi modeller tomtom ve garmin dir bu 2 markadan secin bence cihazinizi simdi digerleri icin ne desem yalan olur cunku ben tomtom alicagimdan sadece tomtom u inceledim 1 parmak kadar fark olmasi lazim her inch te sizin zewkinize gore seciminizi yapin fakat cok kucuk onermem gormekte zorluk yaratir cok buyuk olanida goz zewkini bozar aracta ortalama birsey oneririm size

arkadaşlar bende ibizam için navigasyon ve geri görüş kamerası düşünüyorum ama karar veremedim henüz...park sensörü taktırmaktı niyetim fakat navigasyon almak isteyince bilemedim...geri görüş kamerası ve navigasyon birbirine uyumlu nerden bulabilirim acaba...tomtom uyumlumudur...birde ömür boyu güncelleme var mı bunda

tomtom a geri görüş kamerası takılmaz, sadece navigasyon cihazıdır, tv müzik vs özellikleri olmaz, garmin de öyle, onun için çin malı ürünlerine bakmanız gerekir, ya da double-din cihazlara

Geri
Üst Alt