Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tomtom navigasyon (resimli) seat leon

ben sunu merak edıyorum sonradan taktıgımızda orjınallerdekı gıbı gerı vıtese taktıgımızda muzıgın sesını kesıcek mı ben sadece arka ıstemekteyım

kanka beni bekle bu konuda ben bizim rcd310 da da gosteriyo park mesafe arastircam teyp ekranindan orjinal bisi yapmaya caliscam ama ucuz olmicagi kesin :)

gule gule kullan cenk; gayet guzel bir yere koymussun.. sekil semal de guzel :)
bende cok istiyorum bi navigasyon ama istanbulu da baya bi biliyorum.. yani her yerin ara sokaklarina kadar bilmiyorum tabi ama anadolu olsun avrupa olsun hic ihtiyacini duymadim.. o yuzden de o kadar para dokup almak istemiyorum..
amerikada cok faydasini gormustum ama navigasyonun.. o yuzden icimde hevesi kaldi.. 20 gun boyunca sornsuz bir sekilde gezmemize imkan tanidi navigasyon :)

bu arada mehmet abim ufaklik geliyormus.. Allah anali babali buyutsun abicim.. cok sevindim..
sartlar uyarsa cenkle beraber bende gelirim..

:) aynen bende bi anlik gaz ile aldim ama guzel bir ayrinti

tomtom tr için bence en iyisi sınırsız güncelleme veriyor çünkü o olay süper hayırlı olsun çok şık olmuş

güle güle kullan buda laz şivesiyle konuşanlardan mı? :D ''akilli ol uşağum'' diyor valla puhaha

cenk senin park sensorleri aracin orjinalinde var miydi, sonradan mi ?

park sensoru yok aracta iste bi kac bisi buldum fakat begenmedim daha orjinal biri pesindeyim bakalim becerebilirsem paylasicam

Uploaded with ImageShack.us bu teyp iste makyakli 2011 de olan teyp boyle bir ozelligi war onu nla birlikte bisiler yapmaya calisicam

Geri
Üst Alt