Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tombul Balık.... 34 GKK 41

Maşallah canavar canavar ama sticker eksik adres verirsen kargo yaparım kardeşim

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Maiallah.
Aracında yazılım var mı ? Düz borular ve varex sorun yaratıyor mu yada ilerde yaratıcakmıymış ustanız birşey dedi mi

Maiallah.
Aracında yazılım var mı ? Düz borular ve varex sorun yaratıyor mu yada ilerde yaratıcakmıymış ustanız birşey dedi mi
teşekkürler.

araçta yazılım şuan yok ama gidicem yaptırmaya. isko reis yaptı zaten aracı. herhangi bir problem yok Allaha şükür. Olacağınıda zannetmiyorum zaten birşey olsa baştan uyarıyor ve yapmıyor iskender usta. Ama tam verim için yazılım gerekli sadece.

Güzel araç güle güle kullanın kaza bela görmesin canavar

teşekkürler.

araçta yazılım şuan yok ama gidicem yaptırmaya. isko reis yaptı zaten aracı. herhangi bir problem yok Allaha şükür. Olacağınıda zannetmiyorum zaten birşey olsa baştan uyarıyor ve yapmıyor iskender usta. Ama tam verim için yazılım gerekli sadece.

Tamamen bilgisizliğimden soruyorum.
Seatta arka tamponun altında bizim golflerde olduğu gibi bir kazan var mı ?
Benim planım golf R arka difizör yapmak , Arkadaki kazanı sökmek, Kazanın olduğu yere varex takmak. Acaba arıza ışığı yakar mı diye çok merak ediyorum. Eski a3 aracımda hava akışmetresi hatası veriyordu motor arıza ışığına neden oluyordu varex ama o 1.6SR motor du. Senin alt boru kısmının fotosu varsa fotosunu yoksada gözümüzde canlanabileceği şekilde anlatabilirmisin ? Varex v.s nerelere takıldı?

Arkadaşlar geçen hafta yurt dışına gittiğimde kuzenin golf aracına varex yapmışlar ama çok farklı bir şekilde arka susturucunun içine koymuşlar vana kısmını normalden bir büyük boyutu koyulmuş sanırım tr de böyle yapacak usta olursa ilk tercih olur hemde muhaynede sıkıntı cikartmaz

Maşallah kardeşim... Eline koluna emeğine cebine sağlık...

maşallah yakışıklıya. allah kaza bela vermesin inşallah...

Geri
Üst Alt