Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledomu sattım..cordoba almayı düşünüyorum ama hangisi?

majestic_81

Kayıtlı Üye
dizel cordoba almayı düşünüyorum fakat hangisinin tutulduğunu bilmiyorum stylance s rider signo reference bunların sıralaması nedir farklılıkları nelerdir. benim seat signoydu cordabadaki signo aynı galiba. artık yakıta fazla para vermeyelim cordobanın yakıtı çok uygunmuş öğrendiğim kadarıyla..

toledodan inip cordobaya binmek biraz zor olur başlarda söyleyim :)) aynı şekilde signoları full diye biliyorum
ama bu konuda cordoba uzmanı görkem bilgi verir size haırlısı olsun

toledodan inip cordobaya binmek biraz zor olur başlarda söyleyim :)) aynı şekilde signoları full diye biliyorum
ama bu konuda cordoba uzmanı görkem bilgi verir size haırlısı olsun

aynı fikirdeyim ama yapacak bişe yok. lpg takmak istemedim hem benzin alacaksın hem lpg o yüzden en iyisi dizel :)

abi signo 2002-03-04 modellerde en full olanı araç 75 hp jantlar 7 kollu kolların ucu ikili bunla s-riderın tek farkı jantları s-rider da 7 kollu jant ama jantlar 2004-2005-2006 da cıkan modeller s-rider oldugu için sadece jant farkı var 7 tek kollu diğer özellikler aynı ikisde 75 hp 2006-2007 de stylance cıktı bundaki farklılıklar 80 hp oldu direksiyona kumanda kondu arka bagaj kapagındaki yazı büyük ve ortada oldu teyp mp3 çalar oldu sunroof opsiyonel ve çok nadir bulunur oldu eskilerde sunrooflu model daha coktur aynalar elektirikli katlanır oldu bazı s-riderda da bu özellik var. yolcu koltugu altındaki cep iptal oldu arka koltuk kafalıkları ön koltuklardaki gibi yatay hareket edebiliyordu signo - s-riderda ama stylancede sadece yukarı aşagı hareket edenlerden oldu sonrada bir style çıktı 09 da onların kapı kolları aynalar ve ön ızgara çerçevesi siyahtır bu model eskinin eleganceına denk gelir sadece aluminyum alaşımlı jantı var fazladan o yüzden tavsiye etmem elegance da bu arada orta donanımdır jant kapaklıdır plastik dış aksam gövde rengi değildir iç plastik aksam kalitesi düşüktür

GRKMSRGL

teşekkür ederim. bir de kafama takılan km si 100000 geçmiş olan arabalar alınmalı mı sorun yaşanır mı ??

valla ona birşey diyemem motora baktırmak lazım ben 374bin kmde cordoba gördüm 2002 1.4 tdi :) en güzeli şöyle bi bak ilanlara aklına yatan olursa gidip beraber bakalım antepte bulursan yada adana mersin olursa gittiğimde ben bakarım abi ama suan 4 hafta boyunca antepteyim buralarda bakalım hatta bende şimdi bakarım sahibindene

bu arada fiyat aralığı ne abi aklındaki arabaya ayıracagın bütçe

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...aksin-diyorsaniz-seat-cordoba-50494319/detay/

bu araba 3 ay evvel 23bin istiyordu fiyatı yükseltmiş biraz pazarlık edilebilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-yok-boyle-bu-fiata-araba-51748815/detay/

bu ikinci ilanda stylance adam stella yazmış bilmeden bu araba komple boyalıydı bildiğim kadarıyla ama dediği gibi hidrolik dökülmesinden dolayıysa bakılabilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...imlari-yeni-yapilmiz-tertemiz-46256951/detay/

bu üçüncü ilanda ıslahiyide biraz uzak kalır ama elegance olmasını dert etmezsen km cok iyi boyada yok pazarlıkla 22 ye verirse alınır gönül rahatlıgıyla binilir sadece jantı eksik geri herşey stylance ile aynı birde bu orjinal teybini değiştirmiş onuda verirse sana bi jant almak bide plastik parçaları gövde rengi boyatmak kalır

Geri
Üst Alt