Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

toledom ve yol tutuşu

Konu, 'Sohbet' kısmında mitrazapin23 tarafından paylaşıldı.

1. mitrazapin23

mitrazapin23 SCW Üyesi

740
    103
    43
    arkadaşlar yaklaşık yarım saat önce canım çok sıkkındı biraz çıkıp dolaşayım dedim ve bi arkadaşıda aldım çevre yoluna indik yol güzel 3 şerit canım da sıkkın bastım gaza bi süre gittikten sonra ibreye bi baktım 220 de ve yolun bitişine yaklaşıyordum ki bi baktım 3 şerit yol tek şerite düştü bi anda(en sağ şeriti tek şerit olarak ayırmışlardı) neyse biraz frene yüklendim hızım 140-150 ye indi derken bu şeritinde karşı taraf 3 şeritli yola bağlandığını farkettim birden kırdım direksiyonu(hızım yine 140-150 gibi) ve yolda stabilizeye döndü buna rağmen araç tüm kıvraklığıyla toparladı
    iyice yavaşladım ama 3,5 atıyodum o derece ve dedim ki helal olsun bu arabaya başka bi araba olsa böyle toparlayamazdı

2. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    biraz seninde direksiyonun sağlam olmalı yoksa kıçı fena atar yavrunun

3. mitrazapin23

mitrazapin23 SCW Üyesi

740
    103
    43
    :)olabilir abi ama çok şaşırdım çok iyi toparladık tam bi ikili olmuş gibiyiz:)

4. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    Allah bozmasın

Bunu beğendi. mitrazapin23 bunu beğendi.
  5. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    iyi kurtarmışsınız. toledo gerçekten her yönüyle çok kalite bir araba. ama yaptığınız çok riskli. Allah korumuş diyebilirim. yinede o hızlara çıkmayın derim sonuçta altınızdaki spor araç değil.

6. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    geçmiş olsun... lastik markanız ne bilmiyorum ama böyle durumlarda lastiğinde çok büyük rolü vardır...

Bunu beğendi. LEONISM bunu beğendi.
  7. mitrazapin23

mitrazapin23 SCW Üyesi

740
    103
    43
    sağolun lastiğim continental contact premium 2 ve üzerine düşen görevi fazlasıyla yaptı bence

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  8. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Kullanmayı bıldıkten sonra sorun yok cezmi abi......Hatta eglenceli bile olabiliyor.Bazen virajlarda aşırı zorladıgımda cok olmamak kosulu ıle tatlı kayıyor.Birde sedan aracların karakterıstık ozellıgı arkadan kaymaya başlamalarıdır.

9. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
    insan canı sıkıldığında hayatıyla oynamamalı kardeşim. hiçbirşey insanın hayatından önemli değil. büyük geçmiş olsun.

Bunu beğendi. scgnbsl bunu beğendi.
  10. mitrazapin23

mitrazapin23 SCW Üyesi

740
    103
    43
    sağolun bi daha tövbe zaten

Sayfayı Paylaş