Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledom ve yol tutuşu

mitrazapin23

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yaklaşık yarım saat önce canım çok sıkkındı biraz çıkıp dolaşayım dedim ve bi arkadaşıda aldım çevre yoluna indik yol güzel 3 şerit canım da sıkkın bastım gaza bi süre gittikten sonra ibreye bi baktım 220 de ve yolun bitişine yaklaşıyordum ki bi baktım 3 şerit yol tek şerite düştü bi anda(en sağ şeriti tek şerit olarak ayırmışlardı) neyse biraz frene yüklendim hızım 140-150 ye indi derken bu şeritinde karşı taraf 3 şeritli yola bağlandığını farkettim birden kırdım direksiyonu(hızım yine 140-150 gibi) ve yolda stabilizeye döndü buna rağmen araç tüm kıvraklığıyla toparladı
iyice yavaşladım ama 3,5 atıyodum o derece ve dedim ki helal olsun bu arabaya başka bi araba olsa böyle toparlayamazdı

biraz seninde direksiyonun sağlam olmalı yoksa kıçı fena atar yavrunun

iyi kurtarmışsınız. toledo gerçekten her yönüyle çok kalite bir araba. ama yaptığınız çok riskli. Allah korumuş diyebilirim. yinede o hızlara çıkmayın derim sonuçta altınızdaki spor araç değil.

geçmiş olsun... lastik markanız ne bilmiyorum ama böyle durumlarda lastiğinde çok büyük rolü vardır...

biraz seninde direksiyonun sağlam olmalı yoksa kıçı fena atar yavrunun

Kullanmayı bıldıkten sonra sorun yok cezmi abi......Hatta eglenceli bile olabiliyor.Bazen virajlarda aşırı zorladıgımda cok olmamak kosulu ıle tatlı kayıyor.Birde sedan aracların karakterıstık ozellıgı arkadan kaymaya başlamalarıdır.

insan canı sıkıldığında hayatıyla oynamamalı kardeşim. hiçbirşey insanın hayatından önemli değil. büyük geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt