Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo

almstf

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bugün aracımda bir sorun meydana geldi 16 walf toledo aracım tam arabayı stop edecektim çok değişik bir ses geldi pervane sürtmesi gibi sonra kaputu açtım duman cıkmaya başladı tam şanzumanın üstünde bir kablo yanmaya başladı kontağı kapattım ama araba stop etmedi bende vitese atarak stop etmeyi başardım sonra kutup başını sökerken sanki araba çalışcak gübi tepki vermeye başladı sorun nedir acaba bilginiz varmı yarın çekiciyle servise götürcem şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar merhaba bugün aracımda bir sorun meydana geldi 16 walf toledo aracım tam arabayı stop edecektim çok değişik bir ses geldi pervane sürtmesi gibi sonra kaputu açtım duman cıkmaya başladı tam şanzumanın üstünde bir kablo yanmaya başladı kontağı kapattım ama araba stop etmedi bende vitese atarak stop etmeyi başardım sonra kutup başını sökerken sanki araba çalışcak gübi tepki vermeye başladı sorun nedir acaba bilginiz varmı yarın çekiciyle servise götürcem şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun yanan kablo kısa devre yaptırmış olabilir
Servise gittiniz mi durum nedir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Sağolun Kontak termiği arızalanmış dinama yanmış malesef

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt