Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo

teşekkürler acaba elazığ sanayisinde böyle bi uygulama yapılabilir mi onu soruşturayım yapılabiliyosa müthiş olur

Aynısı bende de oldu, Aracın ön dış camın önünde yani sileçek motorunun bulunduğu bölgede 2 adet su tahliye delikleri var orası tıkanmıştı. Kaportacı arkadaş tel sokarak temizledi sorun çözüldü.
Saygılar.

2004 toledo var bende su alma olayı bende yaşadım önce polen filitresinden geliyor dedik önce ordaki kanallar temizlendi ama çömedik sonrada kapı altlarında gene su kanalları var onlar dolmuş cok yağmur yağınca içeri alıyordu kağucuk var onları çıkardılar temizlediler şimdi problem yok mersinde serviste yaptırdım. Çünkü ıslaklık çoktu zemin halısını felan söktürdüm dışarda yıkattım tekrar taktırdım biraz nem kokusu vardı. Double din olayını çok araştırdım ön cerceveyi bulsanız bile çok kesim işi var hiç bulaşmadım. Ama bulabilirseniz orjinal orta konsol var türkiyeye girmemiş diye biliyorum. Servis yurt dışından getire biliyormuş ama fiyattı pahalıydı yurt dışında orjinal navigasyonlu paketi var. Cd den kurtulmak isterseniz digital cd changer var orjinal teybe takarak usb aux çıkışı elde edilebiliyor. Orta konsolda bozulmamış oluyor.

aracınız hayırlı olsun gayet güzel ve keyifli bir araç almışsınız:)
1. kapı sviçleri arızalı arabanızın kilitlerin komple değişmesi gerekli ( çok gereksiz masraf çıkaran bir uygulama ) tanesi 150 liradan ( en iyi ihtimalle) 450 lira.
2.bagaj kilidini dışarıda bir parçacıdan temin edebilirsiniz daha uygun fiyat tan alabilirsiniz.
3.o parça içinde yine dışarı parçacı :)
4.kapıları açtığınızda alt taraflarında lastik göreceksiniz onları yavaşça çekin ve cam kapalıyken dışarıdan su dökün içleri dolmuştur çamur vs ile tıkandığından dolayı suyu içeri alıyordur.
5. çıkan yayı atmayın koltuk yerinden sökülerek o pim( yay) yerine takılması lazım 40 50 lira işçilik alırlar.

Kapı içindeki delik malesef çok küçük su tahliye deliğini büyütmek lazım.

Single din coversion to Double din with mods - SEAT Cupra.net - SEAT Forum

burada yapılan işlemler var ama orta konsolu nasıl bulucam onun hakkında bi fikrim yok

şu uygulama için hangisini almam yeterli olacaktır ilkinde tamamen konsol çıkarılırken ikincisinde sadece çerçeve değişecek

Seat Leon Toledo 1M Mittelkonsole Mit Doppel DIN Schacht FÜR Navi | eBay
1mmikdd.jpg

Seat Leon Toledo 1M Mittelkonsole Blende Doppel DIN Navi Schwarz | eBay

1mmikf40.jpg

Ekli dosyalar

• 1mmikdd.jpg
    1mmikdd.jpg
    39.1 KB · Görüntüleme: 9
  • 1mmikf40.jpg
    1mmikf40.jpg
    23.9 KB · Görüntüleme: 8
Geri