Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Toledo

Konu, 'Toledo' kısmında erde tarafından paylaşıldı.

1. erde

erde SCW Üyesi

6
    1
    3
    Merhaba arkadaşlar,
    2004 Model Toledo-Signo sahibiyim aracımda bazı problemler var.
    *kapı stoplarından sadece şoför kapısı yanıyor,diğer kapı yuvalarını çıkarıp şoför kapısında denedim yanıyor ama kendi yerlerinde yanmıyor.
    *Bagaj kilidim bozuldu şimdi çıkma arıyorum hiçbir yerde yok.Servis 350.00 tl (sadece parçaya)diyor.
    *Airbag ışığım yanıyor.Direksiyon makarasının değişmesi lazım dediler.servis 278.00 tl(sadece parçaya) diyor.
    *yağmur yağdığı zaman araç ön koltuk taban döşemeleri su alıyor.
    *ön yolcu koltuğundan bir yay çıktı öne geriye gidiyor ama yukarı aşağı fonksiyonu çalışmıyor.şoför koltuğundanda kendimi hafif geriye ittiğimde tıkırtı geliyor ama tüm fonksiyonları çalışıyor.

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Kurallar gereği kendinizi üyeler bölümünde tanıtmanız gerekmektedir.

3. erde

erde SCW Üyesi

6
    1
    3
    tanıttım

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
  5. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    *yağmur yağdığı zaman araç ön koltuk taban döşemeleri su alıyor.
    polen fitresinin orada su kanalları tıkanmıştır
    *kapı stoplarından sadece şoför kapısı yanıyor,diğer kapı yuvalarını çıkarıp şoför kapısında denedim yanıyor ama kendi yerlerinde yanmıyor.
    şoför kapısının içinde tüm kapıya kumanda eden bir swiç var iyi bir cam kilitçi eminim halleder sorununu içindeki minik bir parçayı değiştirecek..eğer yaptırır veya değiştirirsen sürücü kapısına su tutturma

6. erde

erde SCW Üyesi

6
    1
    3
    cezmi bey ilginize teşekkür ederim.Su kanalları için yetkili srvisemi gitmem gerekir.Masraf olarak ne çıkar tahmininiz varmı?
    sürücü kapısına yapıldığı günmü su tutturmayacağım yoksa hiç mi anlamadım?Teşekkürler

7. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    su kanalı için eli yatkın her usta yapar sadece temizlik ve polen filitresinin yerine TAM montajı gerekli yoksa yine su alır..
    sürücü tarafına hiç su tutturmayın bozulma sebebi tazzikli su

8. mitrazapin23

mitrazapin23 SCW Üyesi

740
    103
    43
  9. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Double Din için farklı bir çerçeve var, ondan satın alıyorsun, sonra rahatlıkla double din montajı yapılabiliyor.

Bunu beğendi. mitrazapin23 bunu beğendi.
  10. E.Mergency

E.Mergency SCW Üyesi

476
    87
    28
    küllüğü iptal ediyorlar oraya dijital klima ekranı birebir oturuyor daha sonra double din çerçevesi de yukarıda kalan boşluğa geliyor anca o şekilde.

Bunu beğendi. mitrazapin23 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş