Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo

kfy

Administrator
Mersinde oturan bir arkadaşıma 00,01,02 1.6 toledo arıyoruz.Bilgilerinize.

mevlut sağolasın illede 1.6 olsun diyor..yukarda düzenledim

Ben satmak isterdim, dizel almayı düiünüyorum ama aracımın durumu ortada. Benim aracı aldığım kişinin bana yaptığını(attığı kazığı) ben başkasına yapmak istemem. Tüm eksiklerini yaptıracağım inşallah. Sonra da Allah kerim.

bu iş o zaman görkemle ibrahime düşüyor

Ben satmak isterdim, dizel almayı düiünüyorum ama aracımın durumu ortada. Benim aracı aldığım kişinin bana yaptığını(attığı kazığı) ben başkasına yapmak istemem. Tüm eksiklerini yaptıracağım inşallah. Sonra da Allah kerim.

Hacı Baba senin arabanın duruşu yeter yahu ben avatar resmindeki arabayı BMW zannediyodum şimdi fark ettim senin araçmış:eek:key:

Hacı Baba senin arabanın duruşu yeter yahu ben avatar resmindeki arabayı BMW zannediyodum şimdi fark ettim senin araçmış:eek:key:
Ben en iyisi avatarımı değiştireyim :) Çok isterdim ama malesef avatardaki Toledo benim aracım değil...

Geri
Üst Alt