Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo yeni kasası

ceycey11

Kayıtlı Üye
arkadaşlar afyon denizli yolunda gaçan pazartesi siste yanımdan altea xl benzeri bir araç geçti ve bagaj cıtasının üzerinde TOLEDO yazıyordu. Bu durumda ihtimaller

1. ben sis ve stressle hayal gördüm

2. eleman altea xl'ının arkasına toledo yazdırmış

3. toledonun yeni kasası çıktıda haberimiz yok

puhaha

ama sonradan gördüm şunada çok benziyordu

http://tuningimagehosting.com/pm-5130607766915.html

2005 ten sonra üretilen toledolar zaten tarif ettiğiniz gibi :)..

2005 ten sonra üretilen toledolar zaten tarif ettiğiniz gibi :)..

evet internette araştırdım biraz görünce bozuldum :) sonra bozuntuya vermeyeyim demiştim puhaha

forumda yollarda hep eski kasayı görüp seatın sitesindede göremeyince şaşırmıştım oraya 4. madde olarak eklemek lazım:

4. ben bir şaşkınım

4. madde olarak bende bir şaşkınım...
geçen gün gördüm bu anlattığınızı resmini çektim, Hatta siteden tolga34'e filan attım. Meğersem 2005'den sonra çıkan kasalarmış bunlar :D
az daha sitede paylaşıyordum :D

evet internette araştırdım biraz görünce bozuldum :) sonra bozuntuya vermeyeyim demiştim puhaha

forumda yollarda hep eski kasayı görüp seatın sitesindede göremeyince şaşırmıştım oraya 4. madde olarak eklemek lazım:

4. ben bir şaşkınım

olur öyle, boşver :)..ben arabamı almadan 3 ay öncesine kadar toledo diye bir arabanın varlığından bile haberdar değildim :D bildiğimiz leon ve cordoba idi..

evet yolda görünce şaşırdım bende ama neden üretilmiyor çok hoş bir araç gibi ya da toledo artık altea mı oldu?

Canavar gibi Toledo'ya kasa değiştirdiler arabayı bitirdiler.

2002 1.9 tdi sport toledo kullanmış biri olarak söylüyorum. eski toledolar malzeme kalitesi olarak şu anki toledomdan çok daha üstündü. ama yeni toledolar iç genişliği ve sürüş pozisyonu olarak eski kasadan daha güvenli ve daha zevkli geliyor bana. tip olarakta bence daha güzel şu anki toledo.

Geri
Üst Alt