Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo yay hakkında ?

nightwish1903

Kayıtlı Üye
arabayı aldık 3. konuyu açtık umarım sıkılmadınız :)
17''jantları taktık e tabi bide yay lazım..
amortisöre verecek para kalmadı.o yüzden toledoların spor yaylara tepkisini tecrübe eden arkadaşlardan yardım istiyorum..
1-f&r , eibach , voglant hangisini önerirsiniz?
2-spor amartisör olmadan mevcut amortisörlerle eibach pro kit 3cm mi yoksa 5 likmi önerirsiniz ? sürtme v.s gibi problemleriniz oldumu ? (eibachın yetkili satıcısını aradım önler 4.5 arkalar 3cm iner dedi )

her ne alırsanız alın 5 lık alın cunku toledoda hıc b sekılde oyle olumune dusme olmuyor.Omercan yazar gordugunde butun markaları dusursun dıye denedı resmen ama oyle surtme yapıcak kadar dusme olmuyor.Zaten bu kasada surtmeden kasıt lastıkler deıl Aks ın araba yaylandıgında vıraj denge cubuguna surtmesı .

her ne alırsanız alın 5 lık alın cunku toledoda hıc b sekılde oyle olumune dusme olmuyor.Omercan yazar gordugunde butun markaları dusursun dıye denedı resmen ama oyle surtme yapıcak kadar dusme olmuyor.Zaten bu kasada surtmeden kasıt lastıkler deıl Aks ın araba yaylandıgında vıraj denge cubuguna surtmesı .

+48

mutlaka 5 lik al bende -3 lük vardı iniyor ama..beklentini karşılamıyor...
can dedikleri doğru..

rahatlıkla 5cm lık kullanabılırsın eıbach ıdeldır ... konforu etkılemez 17lerle daha cok alcatma yapıcaksınız o zaman vıraj cubuklarının degısmesı lazım

rahatlıkla 5cm lık kullanabılırsın eıbach ıdeldır ... konforu etkılemez 17lerle daha cok alcatma yapıcaksınız o zaman vıraj cubuklarının degısmesı lazım

teşekkürler can-varol abi
ömercan 5lik dediğimiz eibachlar önleri 4.5 arkaları 3 cm indiriyormuş sanırm?leylekliği gitsin yeter.aşırı düşmesine gerek yok.17lerle,5cm eibach sorunsuz diyorsanız siparişi veriyorum.teşekkür ederim :)

teşekkürler can-varol abi
ömercan 5lik dediğimiz eibachlar önleri 4.5 arkaları 3 cm indiriyormuş sanırm?leylekliği gitsin yeter.aşırı düşmesine gerek yok.17lerle,5cm eibach sorunsuz diyorsanız siparişi veriyorum.teşekkür ederim :)

Anlaşıldı sen arabayı baya değiştirme niyetindesin daha dün aldın bugün başladın hayırlısı olsun
işlemlerden sonra resimlerini beklıyoruz :)

abı daha fazla dusmuyor malesef 5lık al rahat edersın ıstedıgın gıbı olur anladıgım kadarıyla oyle dehset alcaklık ıstemıyorsun yenı kasa leonlara gore daha az ınıyor haberın olsun

Anlaşıldı sen arabayı baya değiştirme niyetindesin daha dün aldın bugün başladın hayırlısı olsun
işlemlerden sonra resimlerini beklıyoruz :)

napim mevlüt kardeş can sıkıntısı.açıkçası daha spor bişiler bakarken bi anda sıtkım sıyrıldı temiz diye bunu aldım.bktım potansiyelde var kasada ufak tefek yapıyruz bişilerki arabayı kitleyince dönüp bi daha bakalım maksat :) senin renk daha müsait aslında..sanada başlayalım artık :)üye araçlarında var jantlı hali.

Geri
Üst Alt