Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Yan Ayna Kapağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tanıtmak derken tam anlamadım ama?? sitenin yeni kullanıcısıyım adım emre. Aydın nazillide yaşıyorum, askeri personelim

nusret çok güzel bir davranış benim toledo da 2005 stella benim ihtiyacım var ama benimki şoför kapısının aynası...

nusret kardeşim hayırlı akşamlar. Öncelikle düşünceli davranışın için çok teşekkürler. Benim 2005 toledo stylance var. dün akşam evimin önünde park halindeyken delikanlı olmayan bir kişi arabamın sol aynasına çarpmış ve kaçmış. aynanın dış kapağı kırılmış, Allaha şükür ki elektrik aksamında arıza yok. bugunde internetten parça fiyatını araştırırken sizin ilanınızı gördüm. Eğer yardımcı olmak isterseniz haber bekliyorum. Ancak ücretsiz demişsiniz? ücretsiz almak yanlış olur fiyat talep ederseniz sevinirim. hiç olmadı size aydından nacizane hediye göndereyim? tekrardan teşekkürler.

Konu içerisinde de yazmış olduğum gibi elimdeki böyle işime yaramayan kullanmadığım parçalara ücret talep etmiyorum.Özel mesajla adres atın göndereyim.Biraz geç kaldı sanırım kusura bakmayın

çok teşekkür ederim nusret bey. adresim: Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığı Nazilli - AYDIN. Alıcı : Yunus Emre ÖZER Tel:0505 821 12 72. Söylemeyi saçma buluyorum ama yinede söyleyeyim, Karşı taraf ödemeli gönderin lütfen. Tekrardan çok teşekkür ederim. Yolunuz düşer de aydın a gelirseniz çok sevinirim iyi günler

Parça gönderilmiştir konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt