Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Yan Ayna Kapağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nusret

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar evde otomobil parçalarını kontrol ederken aldığım ve hiç kullanmadığım daha kutusunda parçayı buldum artık toledom olmadığına göre bu parçayı ihtiyacı olan bir arkadaşa ÜCRETSİZ olarak vermek istiyorum.

Benim aracım 2005 Seat Toledo Stella idi aşağı modellere yada üstüne uyarmı uymazmı bilmiyorum ama kimin ihtiyacı varsa yazsın göndereyim.Ayna kapağı resimlerinide göreceksiniz hiç beklenmedik bir şekilde sürtünme olmuştu kapakta ve bende o sürtünmeden dolayı kapağı yeni almayı düşünüp almıştım.Ama bizim boyacıda saolsun hiçç yeni kapağa ihtiyaç kalmadan eskisini düzeltmişti.Bu kapakta elimde kaldı servisten geldiği gibi kutusunda duruyo 2009 da almıştım :D

gerçekten tebrikler..ihtiyacı olan birinin işi görülür inşallah..

Teşekklürü bir borş bilirim açtığınız konu ve örnek davranışınız için.. umarım ihtiyaç sahibi bir arkadaşa ulaşır :eek:key:

Teşekklürü bir borş bilirim açtığınız konu ve örnek davranışınız için.. umarım ihtiyaç sahibi bir arkadaşa ulaşır :eek:key:

Estağfurullah kardeşim teşekkürlük birşey yapmıyorum 2 yıla yakın bir süreden beridir bu sitenin ve sitedeki arkadaşlarımın,abilerimin bana verdiği sıcak samimi dostluk ve özellikle Gaziantep te kazanmış olduğum dostlarım tamamı burasının sayesinde olmuştur.

Bu malzeme ben değerlendirmeye çalışmasam ya evde kaybolacak yada bi şekilde kırılacak ben unutmuştum bile kurcalarken birden aklıma geldi.Evde yatacağına kardeşlerimin birinin aracında dursun işini görsün gerisi mesele değil ki bu büyütülecek felan bir işte değil.Hayırlısı ile yeni sahibini bulursa ne mutlu bana.

nusret kardeşim hayırlı akşamlar. Öncelikle düşünceli davranışın için çok teşekkürler. Benim 2005 toledo stylance var. dün akşam evimin önünde park halindeyken delikanlı olmayan bir kişi arabamın sol aynasına çarpmış ve kaçmış. aynanın dış kapağı kırılmış, Allaha şükür ki elektrik aksamında arıza yok. bugunde internetten parça fiyatını araştırırken sizin ilanınızı gördüm. Eğer yardımcı olmak isterseniz haber bekliyorum. Ancak ücretsiz demişsiniz? ücretsiz almak yanlış olur fiyat talep ederseniz sevinirim. hiç olmadı size aydından nacizane hediye göndereyim? tekrardan teşekkürler.

nusret kardeşim hayırlı akşamlar. Öncelikle düşünceli davranışın için çok teşekkürler. Benim 2005 toledo stylance var. dün akşam evimin önünde park halindeyken delikanlı olmayan bir kişi arabamın sol aynasına çarpmış ve kaçmış. aynanın dış kapağı kırılmış, Allaha şükür ki elektrik aksamında arıza yok. bugunde internetten parça fiyatını araştırırken sizin ilanınızı gördüm. Eğer yardımcı olmak isterseniz haber bekliyorum. Ancak ücretsiz demişsiniz? ücretsiz almak yanlış olur fiyat talep ederseniz sevinirim. hiç olmadı size aydından nacizane hediye göndereyim? tekrardan teşekkürler.

Kendini tanıtsan seni tanısak nasıl olur ? Bu arada nusret güzel davranışın için tebrik ederim

Örnek davranış. İnşallah işine yarayacak bir arkadaşımız olur da değerlendirilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt