Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo yakıt...

Hiç daha düşünmeye, tartışmaya, konuyu uzatmaya gerek yok, kaliteli bi LPG sistemi ile standart 1.6 arabadan bile yüksek performans, verim ve güç alırsınız :)

walla bende eskı kasa leon var abı bujı degısımı ne kadar fıyat tutar bılgınız var mı benm leon 1140 kılo:D

bujine bağlı örnek ben en son 1 ay önce değiştirdim 4 tane bosch 3 tırnak ..40 lira idi galiba 4 tanesi..iridium bulamadığım için taktım

valla usta lpg de önemli ama bi o kadar da sistemin markaı da önemli.
görkemle bir yer bulduk antep sağlam işçilikleri var oradan ayrılan almada 19 sene kaldıktan sınra buraya gelen hem usta aynı zamanda şimdiki atiker bayisi ve brc bayisi var nizip de şubesi var uğradım tanıdık vasıtasıyla sohbet ettik kahve içtik o aynısı dedi usta işçilik titizlik önemli
bende de dedim atiker takmak istiyorum..o da dedi eğer bineceksen 2-3 sene atiker takma bu araca atiker takma verim almak istiyorsan brc yi tak..yok her an satarım sadece az yaksın diyorsan atikeri takarız ama şunu bil bu brc lik araç..
bende bu gfi nasıl dedim..o da ozaman direk prins hiç ona girme aralarında fiyat farkı yok..ama çok üstün birşey diyorsan italyan vialli mi violli mi ne ver ya o ama onun fiyatı da 5 lirarı buluyor..
yani vw grubu der ki bana takacasan iyi bişi tak..işçlik de iyi olsun yoksa takma

bende 2004 1.6 16v stella var. yenı aldım. daha bır depo bıtırebıldım. 60 lt tank. sanırım 50 lt. gaz alıyor. denedım ve cok basmadım agır kullandım ve sehır ıcınde yaklasık 490 km yaptı. yanı 10 lıtre falan yakıyor. Ama gaz bıtınce 15 km falan benzınde kullandım cok barız cekıs degısıyor. arabanın fıltrelerı kontrol edıldı ve lpg bakımı yapıldı. Yınede cekıs barız olarak dusmektedır. eger kı benzıl cok pahalı olmasa ıdı lpgnın adını bıle anmazdım.

landi renzo taktırdım aracı alır almaz.1.400 e taktırdım.uzun yolda istanbul-antalya 150tl gazla 720 km..araçta 3 kişi bagaj full 195i gördüm.ama şehiriçinde yakıtı 25kuruşlara çekemedim henüz.2bin km yaptım şuana kadar.çekişte sorun yaşamıyorum ancak ufak tefek devir sorunları oluyor

allah bozmasın serkan bey. saglıklı surusler...

landi renzo taktırdım aracı alır almaz.1.400 e taktırdım.uzun yolda istanbul-antalya 150tl gazla 720 km..araçta 3 kişi bagaj full 195i gördüm.ama şehiriçinde yakıtı 25kuruşlara çekemedim henüz.2bin km yaptım şuana kadar.çekişte sorun yaşamıyorum ancak ufak tefek devir sorunları oluyor

ben fransada yaşıyorum ama bazen şaşıyorum yazdıklarınıza Türkiye'de araba almak bir dert binmek iki dert. ben paristen-caen şehrine haftada genelde bir sefer giderim. tren bileti gidiş geliş 67 euro arabayla gidiş geliş 40 euro beni kurtarıyor seat toledo dizel signo 90 gidiş geliş 540 km. bazen bizim bu ülkenin içinde olduğu düruma üzülüyorum aylıklar düşük mazot avrupadan pahallı. yani bu durumu acımasız buluyorum.

Dizel ve otomatik benim aracım 2,0 16V 140 ps İSTANBUL YOĞUNLUĞU VE YOĞUM KULLANIM SARFİYATIM 7,2 LT :) TAVSİYE EDERİM

arkadaşlar benim seat toledo 2001 1.9 90 var bunla haftada bir kere paristen bir şehre gidiyorum 280 km 20 euro dolduruyorum 14 lt geliyor oraya yetiştiriyor sonra orada 20 euro evime geliyorum. bilmiyorum ama ben çok çok ekonomik gördüm bu modeldeki bir arabayı. üstelik gittiğim yol otoban değil. para ödememek için otobandan gitmiyorum. otoban olsa daha az yakar.

kim demiş 8v çok yakar diye benim aslanım harcayacağı miktarı biliyo abileri:eek:key:
150 lira ile şehiriçi 700 km yaptım ortlama 0,214 kr/km oluyo çok mutluyum :)

1 yıldır landi renzo takılı..50tl ye fulleniyor depo..205-210km gidiyor şehiriçi

Geri
Üst Alt