Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo yÜkseklİk

sanırım öyleydi fakat muayenede sıkıntı olmuştu ömerin araçta ve orj.dönüp geçmişti

Onun sıkıntıyı jantta yapmıslardı abı.bunlar orjınalı degıl deyıp gerı yollamıslardı kı buyuk sacmalık yapmıslar

5 lik ile güzel olur tatmin edecek kadar ama düz yol haricinde baya sıkıntı yaratır heleki 4 5 kişi olursa araçta.

xx

5 lik ile güzel olur tatmin edecek kadar ama düz yol haricinde baya sıkıntı yaratır heleki 4 5 kişi olursa araçta.

xx

oyle cok fazla basılmıyo toledoda 5 lık yay ıle hatta omercan butun hıncını leondan almıstı.arabayı aldıgı gıbı coılı takıp yerle bır etmıstı :)

oyle cok fazla basılmıyo toledoda 5 lık yay ıle hatta omercan butun hıncını leondan almıstı.arabayı aldıgı gıbı coılı takıp yerle bır etmıstı :)
Doğru söylüyorsun Can arkadaşın yoruma göre yazdım 'fototaki tatmin edermiş' demiş.
Ama daha çok basmak istiyorsa uğraşması gerekecek o zaman:)
Ömer o kadar uğraştıysa hakkıdır arabayı basıp hatta basmayı bırak kıvılcım çıkartarak,sürterek kullansa yeridir:D

xx

arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim,sonuç olarak 5 lik yayları deneyip göreceğiz,en kısa sürede yayları alıp taktırmayı düşünüyorum,her yönü ile bütün sonuçlarını forumda resimli olarak paylaşırım bakalım nasıl olacak...hep beraber göreceğiz..:eek:key:

arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim,sonuç olarak 5 lik yayları deneyip göreceğiz,en kısa sürede yayları alıp taktırmayı düşünüyorum,her yönü ile bütün sonuçlarını forumda resimli olarak paylaşırım bakalım nasıl olacak...hep beraber göreceğiz..:eek:key:
Sen bi yaptır kardeş, ben de merak ediyorum. Araçlarımız aynı, model yılı aynı, jantlarımız aynı :)

valla yazmıs herkes benım yadıgar hosuna gıttı ıse 5lık yay senı keser daha dusemez ondan fazla sorun yasamazsın ...

hacı toledo başlığında benim aracın 17'' 5cm eibach yaylı halini görebilirsin.5 aydır böyle kullanıyorum bir sorun yaşamadım.5cm bile anca indirdi.3.5 luk pek işine yaramaz.köstebek yuvası gibi ant.da yollar buna rağmen büyük bir sürtme yaşamadım

Geri
Üst Alt