Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo teyp şifresi

1200 nedir üstadım şifresimi.Standartmıdır bunların şifreleri peki yoksa her aracın şifresi farklımıdır.

bir ütteki mesaja cvp vermiştim sizin teyp'in servisteki fiat'ı
şifreler aynı olamaz sanırım

Sağol üstadım.Ama dediğim gibi seisvr samsunda yok.Netten biraz araştırdım.şifre kıırma yapılabiliyormuş sanırım.Yapabilen bir elektronikçi bakacağm artık buralardan.

Ben lg taktım 53 w *4 çıkış gücünde aynı sesi verdi ancak stereo olayı kalktı tüm hoparlörlerden mono ses çıktı ayrıca orjinal teybi standart oto teyplerine göre büyük dolayısıyla onun içinde toledo oto teyp çerçevesi alman gerekiyor oda 25 tl civarında ben tekrar orjinal teybe dönecem niyeti aldım
şifre içinde servise gitmene gerek yok telefonla alabliyorsun bazı servislerde mail order yoluyla kredi kartından tahsil ediyorlar ama benim tavsiyem google amcaya türkiyede ne kadar seat servisi varsa sor tellerini al teybin şifresini iste bunu ücretsiz şifre veren servisler olduğu için söylüyorum biri muhakkak verecektir
bunun içinde aracın şase nosunu veya teyp sökülüyse üzerinde eeprom nosu veya seri nosunu servise söylemen yeterli

bazı marka araçlarda arkasında yazıyor diyorlar ama seat ta var mı bilmiyorum..ayrıca bence orjina teybini sakın söktürmeyin bence..hiç bir teyp orjinali kadar şık durmuyor..araç alacağımda 1-2 arabaya denk geldim..çok kötü gözüküyordu..birde sanayide herhangi bir motor ustasına götürseniz..bazılarında bilgisayarlı sistemler var şu arzalara felan baktıkları, belki bilgisayara bağlanırsa şifresi görülebilir..hiç olmadı telefonla şansınızı denemekte fayda var..

Bugün sorunumu hallettim arkadaşlar.Diğer arkadaşlarada yardımı olur belki.Önce servisi aradım durumu anlattım.Şifreyi vermedi,buraya gelip bilgisayara bağlayıp şifreyi öyle alabiliriz dedi.Ama seat ın sistemde sorun var şimdilik alamıyoruz dedi.Umutsuz bir şekilde ilçedeki elektronikçileri dolaştım.Tavsiye üzerine bu işlerle uğraşan bir elektronikçiye gittim.Ordaki abi yaparız dedi.Benim teybi söktü içindeki çipi aldı ufak bir aparatı var ona monte etti,sonra onu bilgisayara bağlayıp program aracılığıyla şifreyi öğrendi.Teybi arabaya tekrar monte edip şifreyi girdi ve işlem tamam.20 dk. da halletti işi.Allah razı olsun.Size tavsiyem hiç servisle felan uğraşmayın.Bu tür işlerle uğraşan bir elektronikçi bulun.Benim ilçede olduğuna göre hayli hayli bulursunuz...

b.enimde aynı olmuştu arabalarımız muhtemelen aynı şifre 1051 olarak gir

Geri
Üst Alt