Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo TDI sport sizce ne kadar eder

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sizlere bir sorum var. aklınızdan geçenleri istediğiniz gibi yazabilirsiniz. 2. elde bulunmadığı için fiyat belirlemekte zorlanıyorum.araba takasta gelip üste de biraz masraf yaptım. bu aralar satabilirim sizce ne kadar eder?? aracım 2002 model 168.000 km de toledo tdi sport. TDI üçüde kırmızı. spor koltukları ve body kit var. 17" enkei jant var. soft bir yazılım var. yaklaşık 180 hp civarında. kaza kaydı yok. değişeni yok. bel altı boyası var. Tabiki herkesin arabası kendine kıymetlidir ama sizce soranlara ne kadar istemeliyim.

mehmet hocam daha arabanı göremeden satıyormusun :) karabük e bir leonda ben kazandırdım :) geçen çağdaşla tanıştık senden birde zafer hocadan bahsetti :)

1.6 benzinli motoru olsa ne etseydi + 3000TL denebilir diye düşünüyorum.

Neredeyse on yaşına girecek aracınız... Ehh boya bahanesini de katarsak ( ölücülerin en sevdiği fiyat kırma mazereti) 19-20 bin gibi düşünüyorum. Umarım eli bol birine denk gelirsiniz:)

mehmet hocam daha arabanı göremeden satıyormusun :) karabük e bir leonda ben kazandırdım :) geçen çağdaşla tanıştık senden birde zafer hocadan bahsetti :)
valla tanışalım bir gün.
17.250,00 TL - 19.300 TL arası :eek:key:
ne yaptın Umut öldürdün arabayı :D:D
1.6 benzinli motoru olsa ne etseydi + 3000TL denebilir diye düşünüyorum.
şimdi işin ilginç yanı 1.6 toledoya 16 isteyende var 21-22 isteyende var.

arkadaşlar araba 1.9 tdi 150 hp olan 105 hp olan değil. :):)

Neredeyse on yaşına girecek aracınız... Ehh boya bahanesini de katarsak ( ölücülerin en sevdiği fiyat kırma mazereti) 19-20 bin gibi düşünüyorum. Umarım eli bol birine denk gelirsiniz:)
Barış kesinlikle haklısın. ama 10 yaşında olupta boyasız araba yoktur heralde trafikte. kazası yok arabanın.

mehmet abi arabana guveniyorsan eger -gerek ic temizlik, gerek yuruyeni..- bence 23-24 binden kapiyi acabilirsin..
km olayina belki fiyaata laf edecekler olabilir ancak 1.9 tdi evladiyelik dersin :)

Geri
Üst Alt