Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo TDI sport sizce ne kadar eder

bu arabalara 17 binden başlayıp 25-26 bine kadar isteyen var..ama bizim toledolar seçenek bakımından tam bir çorba..signolar, stellalar,signumlar,pluslar,technolar,sportlar havada uçuşuyor..bunun yanında motor ve beygirler çok değişiklik gösteriyor...adamın kafası iyice karışıyor..lakin şimdi yine baktım sahibinden de 1.9 sport kategorisi yok hocam..sizin araba en dolusu mu..yani signonun üstüne bazı spor özellikler mi eklenmiş..

ayrıca şu ilana göz atarmısınız ben geçen görüp çok şaşırmıştım..arabada 6 hava yastığı ve hafızalı koltuk var..3 ay toledo aradım böylesini görmemiştim..sizinki de böyle mi yoksa..

Seat Toledo 1.9 TDi Signo 2000 Model 26.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 53380601

bu arada çoğu Türk insanı gerek yakıttan dolayı gerekse vergiden dolayı düşük motorlu araçlara kaçıyor ve dizelde çok km araç tercih etmiyor.. İnşallah değerine gider aracınız..

bu arada şimdi sigorta sitesinden baktım aracınız sanırım 2002 yılının son çeyreğinde bu motor seçeneği ile üretilmeye başlanmış..çünkü sigorta sitesinde 2002 de 1.9. TDI Sport yok..belkide varsayımım yanlıştır..

2003 1.9 TDI Sport kasko değeri ise 29.500 TL..

sahibinden de 1.9 tdi sport kategorisi var; ancak su anda satista arac olmadigi icin gozukmuyor olabilir.

ruhsatta signo plus diye geçiyor. elektrikli koltuk yok bende. ama araba bildiğiniz tdi sport. orjinal 150 hp 320 tork. içi falan gayet temiz. koltukları cupra r koltuğunun aynısı. sadece rengi farklı. içi tek renk siyah. bundan yaklaşık 3-4 ay önce 180.000 km de 2004 model benim arabadan vardı satılık. ama standarttı. 28.000 tl fiyat yazıyordu. kaça satıldı bilmem.

ilanı verdim yakında yayına girer 26 yazdım fiyata. bakalım ne olacak.:rolleyes::rolleyes:

23e gıder bence tabı ınsanların zevkıne baglıdır adam 1.9tdı arıyodur dırek atlar verır parayı en ıyısı 25 yaz acelesı yoksa

23e gıder bence tabı ınsanların zevkıne baglıdır adam 1.9tdı arıyodur dırek atlar verır parayı en ıyısı 25 yaz acelesı yoksa
işin aslı gerçekten ne kadara satmam gerektiğini net olarak bilmiyorum. ama 23 e vermem.:):) 2 ay önce çok yakın bir arkadaşım ciddi ciddi 26 verdi. ama arabayı o sıralar satma şansım yoktu.

abı 26 nın altına ınmemeye bak,benzınlı sıgnolara ne paralar ıstıyolar kı ısın ozunde 1.6 araba,1.9 tdı 150 lık bulmak zaten ayrı b dert.eger arabanın kompresyonu yerınde turbosu enjektorlerı saglam ıse 26 hakkıdır o arabanın.

Geri
Üst Alt