Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo su alma problemı

Kafayı yiyecem kardeş nere baktıysam yok sadece paspas altı ıslanıyor etraf kuru park halındeyken oluyor kapı altındakı fitilide çıkardım kapı döşemesinin altından geliyor ama arkaya gider mi ki

Anlamadım ki binesim bile gelmiyor yeni üye oldum çözüm bulurum inş tşk.
kardeş yorum yapıyoruz fikir edinme adına...burda yorum yaparak suyu kesemeyiz...alternatif olabilir düşüncesiyle bir kaç öneri sunuyoruz.kapıdan girmedi alttan da girmedi su nerde girdi :) bende dıyorum kı halflexin altında tıpalar var kaucuk kapak cıkmış olabilir+kapı fitillleri bozuktur yağmurda kapının üstünden sızar inceden alta iner+ön cam fitillerinden sızma yapar 3 alternatif var.bunu sanayiye kaportacıya gideceksiniz aracın üstüne su dökerek çözümü rahatlıkla bulabilir.haa unutmadan kapı cam altı camı silen fitillerede baktırın ordan da sızma yapar.bi yerde kaçak var..senin işin erbabı ii bir kaporta ustası...geçmiş olsun

evet bayadır forma gırmedıgım ıcın yazamadım su alma problemmı tamamen ortadan kalktı sukurler olsun gaz pedalının oradan gelıyordu onuda on cam sılecek lerını komple sokup motoru dahıl on cam ızgarasının oroda bır elk kutusu gıbı bır sey var onun dıbındekı ccekomastık catlamıs oradan su gırıyor oda hareket edınce surucu tarafına verıyor...

Geri
Üst Alt