Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo su alma problemı

korfezliibrahim

Kayıtlı Üye
merhabalar aracım ıcıne su alıyor formda bununla ılgılı bır kaç konu var okudum ve yarın ılk ısım hepsını tek tek kontrol edecem umarım sonuca ulasa bılırım.Aklıma takılan sadece kapı içine sılıkonu ben kendım cekebılırmıyım ?basıtmı?

merhabalar aracım ıcıne su alıyor formda bununla ılgılı bır kaç konu var okudum ve yarın ılk ısım hepsını tek tek kontrol edecem umarım sonuca ulasa bılırım.Aklıma takılan sadece kapı içine sılıkonu ben kendım cekebılırmıyım ?basıtmı?
Umarım sonunu çözersin. Fakat kapı içi silikondan kastını anlayamadım.

daha once bu problemle karşılasan arkadaşlardan bırı kapı içersıne sılıkon cektırmıs oyle duzelmış

kaanoksuz adlı bır arkadaşımız yazmış
Benimde eski 2004 leonum da başıma gelmişti kapı altından içeri su alıyordu aynı şekilde oradan paspas altına dogru sızıyordu serviste yanlardaki plastik açıp slikon gibi bir madde sürüp yapıştırdılar sorun gitmişti oradan da su alıyor hatta yaptırırken başka bir seat bu yüzden gelmişti ona da aynı uygulamayı yaptılar...

polen filitresinin oradanda su alır iyi saptamak gerek yerini..kapı altında su giderleri var oralar tıkanmıştır

bugun bıldıgım duydugum yerlerı kontrol ettım bır tek su kapı içinden gelıyor sokup cekomastık cektım yarın bır kontrol yapacam umarım problem gıtmıstır.

Sol ön kapıdan giren yagmur suyu sag arka paspas altına geçer mi
maalesef gecebilir yada gectiğini sanarsın...ben az evvel arka koltugu cıkardım altını süpürge tuttum.tutarken şunu gördüm bazı noktalarda kör tapa lastıkle kapanmış delikler var.o lastıklerı kontrol edin yırtılmış kopmuş yada cıkmış olabilir.halıyle yağmurlu havalarda alttan su alır. halı altı tıpaları kontrol edin ya da ettirin ...

maalesef gecebilir yada gectiğini sanarsın...ben az evvel arka koltugu cıkardım altını süpürge tuttum.tutarken şunu gördüm bazı noktalarda kör tapa lastıkle kapanmış delikler var.o lastıklerı kontrol edin yırtılmış kopmuş yada cıkmış olabilir.halıyle yağmurlu havalarda alttan su alır. halı altı tıpaları kontrol edin ya da ettirin ...

Geri
Üst Alt