Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Stylance Ufak Sorunları

emresenyer55

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Toledo Stylance 1.6 102 bgu Motor Aracımda Rölantideyken Hafif Sarsıntılı Çalışma Sanki Motor Zorlanıyomuş Gibi
Ve Giderken Aracımı Vitesten Düşürüp Boşa Attığımda Devir 1den yukarı çıkıyor Ve Tekrar Aynı Konumuna Geliyor.
Vites Değiştirmelerimde Sarsıntılı Araç Zorlanıyormuş Gibi Sirkelenme Sanki Motoru Yetmiyor Araca Yardımcı Olursanız Sevinirim Arkadaşlar.

Map ve maf temizlik yapildimi kelbek bogaz temizligi birde lpg durumu nedir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lpg Var Hocam 20bin Km Önce Takıldı Markası Brc

Map Ve Maf Temizlik Yapılmadı
Boğaz Kelebeği Temizliği Yapıldı.Adaptasyonda Yapıldı Ama Gittiğim Servis Çok İyi Bi Yer Değildi Adaptasyonu İyi Yapmadıklarını Düşünüyorum

Aracımı Vw Servisine Versem Onlar Sorunları Anlarlarmı Yoksa Lpg Deyip Sallarlarmı Tşk.

Yetkili servise goturursen bir sonuc alamazsin once iyu bir lpg ci bul iyice bir baksin buyuk ihtimal once ayar yapar olmazsa onu degistir bunu temizlet bi mekik dokursun buyuk ihtimal lpgden

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyi lpg ci değil yetkili brc srv.tüm verileri silip yeniden yüklücek hiçbir sorunun kalmaz

Ama aynı sorunları benzindede yapıyor hocam Bu Yüzden Lpgciyle Bi Alakası Yok Sanırım Ama Benzinde Daha Hafif Hissediliyor.

Dursun arkadaşimizin dediği gibi map ve maf temizligi yapildi mi?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Yapılmadı Hocam Bu Motorun Genel Sorunlarımı Bunlar Aracımı Her Bakıma Düzenli Götürüyorum Ve Hiç Böyle Ufakta Olsa Arıza Çıkmasını İstemiyorum

Geri
Üst Alt