Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Stylance Anahtar İşareti

akg58

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu bakım aralığının gösteren anahtar işaretini silmenin yolu nedir?

servise götürmek.. :)
o anahtarı dışardan bişilere basarak silmenin de bi yolu olabilir tabii..ben bilmiyorum..

aku kutup baslarından bırını sokmen durumunda arıza ısıgını sılersın ama anahtar ısaretının manası nedır bılmedıgım ıcın bunu yapmak yerıne servıse gıtmenı onerırım

aku kutup basini sokunce teyp falan da sifirlanacak ama sonra code falan isteyecek :) bence oyle bir sey yapmasn :)

bakım dışarda yapılmışsa o bakım işaretini silmenin bi yolu bilgisayara bağlanmadan silinebiliyosa 'nette vardır..

bakımsa sılınmez zaten,anahtar dıyınce bende kafamda kapı anahtarı flan kuryorum :) servıse gıdıp sıldırmenız lazım yada Vag.com la da sılınebılır

Daha önce duymuştum hatta yapan arkadaş paylaşmıştı nasıl yaptığını..şimdi tam nasıldı hatırlıyamadım ama aklımda kalanıyla zannedersem,anahtarı çevirip kontak açmadan km. sıfırlayıp daha sonra tekrar arabayı çalıştırınca v.s bu tarz bi yöntemle silindiğini yazmıştı..

aku kutup baslarından bırını sokmen durumunda arıza ısıgını sılersın ama anahtar ısaretının manası nedır bılmedıgım ıcın bunu yapmak yerıne servıse gıtmenı onerırım
İyide bu işaret benim bildiğim kadarı ile zrıza anlamına gelmiyor, bakım zamanının geldiğini söylüyor. Ayrıca akü kutup başını sökersek teyp kodu vs. problemi çıkmazmı?

servise götürmek.. :)
o anahtarı dışardan bişilere basarak silmenin de bi yolu olabilir tabii..ben bilmiyorum..
Çok saol yiğit çok yardımcı oldun :D. Başka bir yolu varda woswoslarla skodalarda uygulanan bir yöntem vardı onu denedim olmadı..

Geri
Üst Alt