Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo soğukken rölanti titremesi

Kelebek boğazı temizliği yaptırın

Bizim bu modellerde normal Türkçe kitapçıkta bu ıbare yer alıyor motor sogukken gurultu ve tıtreme yapması dogaldır.Boğaz kelebeğininde etkisi var sanırım temizletince gaz tepkımesi daha iyi oldu.

Bir yerden fiyat aldım 80₺ dediler bakalım biraz daha uyguna yapan bir yer bulursam temizleticem, teşekkürler bu arada.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tavsıyemdır..Bılmedıgın bırıne temızletme mumkunse servıs yapsın ayar kactıgı zaman tutmaz sıfırını aldırırlar haberın olsun.Temizlik yapılırkende dıkkat et kapakcıgı el ıle acmasınlar gergı telını cevırerek acsınlar.kolay gelsın motor ındırmek kadar rısklı bır ıs.

aynı sorun bende de var sabah ilk marsa bastıgınızda arac titriyormu koltukta iken hissediyormusunuz titremeyi bende de aynı sorun var bi dünya parça degiştik bu arızayla ilgili benzin pompası buji buji kablosusu bobin benzin fitresi hararet müşürü sorun çözülürse msg atarmısn banada ?

Gaz kelebeğini temizlettim bir nebze azaldı fakat hala devam ediyor bugün bujileride değişip egr valfinide temizletmeyi düşünüyorum inşallah sorun kalmaz, işlemden sonra buraya aktarırım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yanılmıyorsam Toledolar 3 silindir. İlk çalıştırıldıklarında titremeyle çalışıyorlar. Dengeyi sağlayamadıkları için. Hareket ettikten sonra hızlandıkça titreme ortatan kalkıyor. 4 silindirli araçlarda bu genel de olmuyor. Yada volanı kontrol ettirin.

3 sılındır degıl yanlısınız var 4 sılındır 8 valf akl motor bahsettıgı motor turudur.

Suan Özturkler servisteyim ayni sorun bende de vardi. Bakmislar bogaz kelebegini temizleyip adaptasyon yapacaklar. Daha once sanayide temizletmistim 50 TL almislardi. Servis 100 TL dedi kabul ettim. Yakupersoy33 ün de dedigi gibi bilmedigin yerde el surdurmemek lazim. Bujilere de baktirdim temizmis InsAllah duzelir bogaz kelebegi ile.. tekrar paylasim yaparim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt