Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo sis farı

zemheri

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar toledonun sağ sis farının camı kırıldı cammı değişir sis komplemi değişir ne yapmalıyım ?

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar toledonun sağ sis farının camı kırıldı cammı değişir sis komplemi değişir ne yapmalıyım ?

sis far camı kırılmışsa yerıne tekrar cam takılamaz cunku su alır buğu yapar değiştirmeniz gerekecek.cam sis farları tavsıye etmem zaten gunumuz ön far ve sisler camları mika plastictir.geçmiş olsun

Artık değiştircez ama bugün bi çıkmacıya sordum 110 tl dedi fiyatı nedir bilginiz varmıdır

benım fr tamponun sis farı sıfır orjınal 615 liraya aldım ciftini ...çıkmacıda bulduysan 110 iidir ucuzunu bulamazsın @zemheri

Bende kızmıştım adama :(

Bende kızmıştım adama :(

seat olupta ucuz parca bulmak zor,orjınal cıkma ya da sıfır parçalar uçuk fiyatta.sonucta sislerde diğerleri gibi far takımıdır.arabanın en önemli aksesuarıdır cunku sisli havada guvenli ilerleyemezsin yolda.

Aracımızın sis farı mercekli, paliolar gibi 40-50 TL'ye mika camlı sis farı almayı düşünmeyin zaten...

Bilmiyorum öğrenmiş oldum peki sadece toledo'a özelmi bu sis yoksa passat,bora,golf sisleriyle aynımı

Bilmiyorum öğrenmiş oldum peki sadece toledo'a özelmi bu sis yoksa passat,bora,golf sisleriyle aynımı

Leon'lar ile aynı. Diğer araçlardan emin değilim inanın. Örneğin Bora'da sis farı görmedim hiç.

Konu eski ama
158c42dd74c5b41c7607faba40dbf0cc.jpg
e3831a4b5bf0c3630a69765f66a4907b.jpg
[/IMG]

Geri
Üst Alt