Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Signo Triger Seti

symntc

Kayıtlı Üye
Yol bilgisayarın service yazısını görünce servise gittim nedir bu diye başladı saymaya triger seti ve diğer hafif bakımları yani hava, benzin, polen ve yağ filtresi
bunun yanında bujiler, yağ ve antfiriz değişimine 650 tl söylediler biraz tuzlu geldi sanki trigere 400 tl dedi bu bana göre fazla, nette 150 tl ye kadar gördüm sizce bu normal mi ?

her şey dahil 650 diye söyleyen yetkili servis ise bence gayet güzel bi fiyat..

nette gordugunuz yan sanayı mal da olabılır.Orjınal Vw parcası satan b yere de sorabılırsın trıger setının kaca geldıgını komple.ama bana normal geldı trıgerın fıyatı orjınal parca ıcın.polen,hava,yag,benzın fıltresı toplam 100-120 lıra yag en ucuz sekılde 60-80 lıra arasında olsun,bujıler 20-25 lıra.fıyat bence normal toplamda.agır bakım zaten yaptırdıgın.Trıger setınde orjınal dısında kullanma sonradan can sıkmasın

fiyat iyi ve servise yaptır derim o rakam güzel özel servisler de ofiyata yapıyorlar..ben mayısta frenler falan 850 lira vermiştim

2001 toledo 1.6 signo 129800 de km si.Kontağı takdığımda bende de service yazısı çıktı.2 hafta önce Arabayı alırken özel ww servisine götürüp bilgisayara sokturmuştum.Bilgisayarda hiçbir arızası çıkmadı.Yağına felanda baktırdım.Benim de servise gitmem gerekiyormu şimdi.Bu service yazısı çok önemlimi.Söylediğiniz fiyatı duyunca pek gidesim gelmiyor açıkcası:)

Servısın trıger setı ıcın verdıgı fıyat normal trıger setı ıle beraber devir daimide değiştir.Dışarda kı dıger ucuz trıger setlerınden uzak dur

service yazısının pek hükmü yok, o arıza dahilinde değil periyodik bakım aralığında yanar. triger setı ve bakım normal bir fiyat bence de.

Daha önce trigerini değiştirmediğim ve nette düşük fiyatları görünce fazla gibi gelmişti ama yorumları görünce öyle değilmiş demek
bize servis yolları gözüktü :)) tskler arkadaslar..

trigeri bilmediğiniz bi yerde değiştirmeyin, kayış takacak işte ne olur diye düşünmeyin, usta senteyi tutturamazsa arabanız 1.2 ye döner :)
yetkili iyidir, taksit yapar, indirim yapar, garanti verir :)

Geri
Üst Alt