Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo signo spoiler yardım

Rusvon

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracım için bagaj üstü ve arka cam üstü spoiler aramaktaydım
Bazı arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bagaj üstü için ince çıta yaptırmaya karar verdim..
Bugün 2 yerden fiyat aldım...
İlki ellerinde olmadığını ve getirtebileceklerinicam üstü ve bagaj için ücret olarak 380 tl istedi...
Diğeri de bagaj üstü çıta için plastikten birşey gösterdi ve bildiğin eline alınca esniyor bu ürün
ve üsret olarak bu ürüne 50 tl cam üstü içinde 80 tl istedi ayrıca boyatma içinde ustanın 25-30 tl gibi
bir ücret talep edebileceğini söyledi...
Aklıma takılan aradaki fiyat farkı oldu...
İkinci ustaya sordum sipariş edilenle bu ürün arasındaki farkı siparişle gelenin fiber olduğunu ve ileri zamanlada çatlama yapabileceğini
ama bu plastiğin böyle bir sorun yaratmayacağını söyledi...
Birde bu ürünü önce araca monte edip sonradan bayanacağını söyledi bende önce boyanıp sonra takılmaz mı dedim esnek olduğu için boyandıktan sonra monte edilirse ince çatlamalar olabilir dedi ondan dolayı önce monte edip sonra boyama olacak dedi
Şimdi sizce hangi ürün daha mantıklı birde önce monte edip sonra boya yapmasında bir sorun olur mu

Merhaba arkadaşlar aracım için bagaj üstü ve arka cam üstü spoiler aramaktaydım
Bazı arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bagaj üstü için ince çıta yaptırmaya karar verdim..
Bugün 2 yerden fiyat aldım...
İlki ellerinde olmadığını ve getirtebileceklerinicam üstü ve bagaj için ücret olarak 380 tl istedi...
Diğeri de bagaj üstü çıta için plastikten birşey gösterdi ve bildiğin eline alınca esniyor bu ürün
ve üsret olarak bu ürüne 50 tl cam üstü içinde 80 tl istedi ayrıca boyatma içinde ustanın 25-30 tl gibi
bir ücret talep edebileceğini söyledi...
Aklıma takılan aradaki fiyat farkı oldu...
İkinci ustaya sordum sipariş edilenle bu ürün arasındaki farkı siparişle gelenin fiber olduğunu ve ileri zamanlada çatlama yapabileceğini
ama bu plastiğin böyle bir sorun yaratmayacağını söyledi...
Birde bu ürünü önce araca monte edip sonradan bayanacağını söyledi bende önce boyanıp sonra takılmaz mı dedim esnek olduğu için boyandıktan sonra monte edilirse ince çatlamalar olabilir dedi ondan dolayı önce monte edip sonra boyama olacak dedi
Şimdi sizce hangi ürün daha mantıklı birde önce monte edip sonra boya yapmasında bir sorun olur mu

Bende de Toledo Signo var, tabi zevk meselesidir ama Toledo ağır bir araç. Yaşım 24 olmasına rağmen öyle sport tarz şeyleri sevmiyorum ve açıkçası Toledo gibi cüsseli bir araç üzerinde estetik duracağını hiç zannetmiyorum. Aracın orjinalliğini bozmamanızı tavsiye edebilirim ben yalnızca :)

Geri
Üst Alt