Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo reference 2006 aracim satiliktir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

immortal12

Kayıtlı Üye
Actigim konulardada gorebilirsiniz direksiyon kutusu sorunu var cozulemedi degismesi gerekiyor 4500tl masrafi var almak isteyenle gerekli pazarlik ve indirim yapilacaktir tlf:0505 787 77 63

Arastirmadim ugrasmakda istemiyorum acikcasi zamanimda yok evin onune cektim biraktim artik almak isteyen yaptirsin diye dusunuyorum.hayirlisi olsun

Konu uygun yere taşınmıştır

Hayırlı satışlar

kurye ile elden teslime verildi

Actigim konulardada gorebilirsiniz direksiyon kutusu sorunu var cozulemedi degismesi gerekiyor 4500tl masrafi var almak isteyenle gerekli pazarlik ve indirim yapilacaktir tlf:0505 787 77 63
aracımın direksiyonunu yaptırdım 3500 tl tuttu sıfır takıldı herhangi bir sorunu kalmamıştır.sahibinden.com da ilanı verdim ilgilenenler numaramı oradan bulabilirler.İLAN NO: 260257993

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt